„POLSKI krok po kroku 1" zeszyt ćwiczeń - polski dla obcokrajowców, poziom początkujący

„POLSKI krok po kroku 1" zeszyt ćwiczeń
Polski dla obcokrajowców - poziom początkujący

350 ćwiczeń – w tym także nowych dialogów i tekstów opatrzonych nagraniami - to doskonałe dopełnienie podręcznika. Nauczyciel znajdzie tu szereg zadań uzupełniających: leksykalnych i gramatycznych rozwijających poszczególne sprawności. Uczący się będzie miał możliwość sprawdzenia i utrwalenia swojej wiedzy.
W zbiorze tym znajdują się zarówno proste ćwiczenia automatyzujące oraz ułatwiające zrozumienie treści podręcznika, jak i trudniejsze dla lepszych studentów. Zróżnicowanie to daje możliwość dostosowania trybu nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Ambitniejsi mogą poszerzać leksykę czy doskonalić sprawność posługiwania się językiem. Słabszych ucieszą alternatywne, często uproszczone, wersje zadań do nagrań czy tekstów z podręcznika.
Ćwiczenia mają atrakcyjną szatę graficzną. Wiele z nich opartych jest na ilustracjach, niektóre mają formę diagramów, krzyżówek, puzzli czy SMS-ów.

Wyjątkowo przydatne narzędzie w rękach nauczyciela, jak i ucznia!

obraz płyty CD74 min. MP3
tytułZeszyt ćwiczeń 1
ISBN978-83-930731-3-9
autorIwona Stempek, Małgorzata Grudzień
rodzajzeszyt ćwiczeń, e-coursebook
sprawnościrozumienie ze słuchu, pisanie, ćwiczenie słownictwa, mówienie, czytanie, ćwiczenie gramatyki, ćwiczenie wymowy
liczba stron | format | waga112 | A4 | 420 g
cena 59.90 PLNzamów
A1A2B1B2C1C2
ćwiczenianagraniaonline
do pobrania
materiały uzupełniające
Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.