"POLSKI krok po kroku - junior 1" podręcznik języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży

"POLSKI krok po kroku - junior 1" podręcznik ucznia
Podręcznik języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży

Dialogi i teksty są napisane żywym językiem, jakim posługują się dzieci i nastolatki na co dzień. Duża ilość nagrań zapoznaje z naturalnym brzmieniem języka polskiego i ułatwia opanowanie trudnej sztuki wymowy. Różnorodne ćwiczenia służące kształceniu umiejętności swobodnej komunikacji w języku polskim, wprowadzają w świat bliski młodym ludziom. Dodatkowo w prezentowane treści wplecione są elementy polskiej kultury, dzięki czemu uczniowie naturalnie zdobywają podstawową wiedzę o Polsce.
Podręcznik składa się z dziesięciu rozdziałów przeznaczonych na około 60 godzin nauki. Każdy rozdział dzieli się na cztery podrozdziały, po których następuje część powtórzeniowa oraz fakultatywny "PLUS dla ambitnych" z nieco trudniejszymi uzupełniającymi materiałami. Do każdego rozdziału został opracowany słowniczek nowo poznanych słów i wyrażeń przetłumaczonych na angielski, niemiecki i rosyjski.

Dialogi i teksty wprowadzają w autentyczny świat bliski młodym ludziom!

obraz płyty CD162 min. MP3
tytułPOLSKI krok po kroku - junior 1
ISBN978-83-941178-0-1
autorIwona Stempek, Paulina Kuc, Małgorzata Grudzień
rodzajCD, podręcznik
sprawnościrozumienie ze słuchu, pisanie, ćwiczenie słownictwa, mówienie, czytanie, ćwiczenie gramatyki, ćwiczenie wymowy
liczba stron | format | waga164 | A4 | 760 g
cena 89.90 PLNzamów
A1A2B1B2C1C2
podręczniknagraniaonline
do pobrania
materiały uzupełniające
Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.