Woodcote - kurs języka angielskiego

Stafford House
Woodcote

Woodcote to kwitnąca i dobrze prosperująca miejscowość, położona w pobliżu Reading i z dobrym dojazdem do Oxfordu. Miejscowość jest niewielka, ale niezwykle przyjazna i bezpieczna, z dostępem do wszystkich koniecznych udogodnień. Znajduje się tu kilka dobrych szkół, jak również liczne tereny zielone i obiekty sportowe.

Obóz organizowany jest na terenach znanej Oratory School, położonej na rozległych terenach parkowych. Jest bardzo dobrze wyposażona - posiada centrum sztuki, pola golfowe, boiska sportowe (do piłki nożnej, baseballu, krykieta, koszykówki), kryty basen czy korty tenisowe. Oferuje zakwaterowanie na kampusie, w szkolnej rezydencji. Pokoje są 1- lyb 2-osobowe, z łazienkami dzielonymi. W budynkach mieszkalnych, na każdym piętrze, znajdują się pokoje do wypoczynku; jest tu także pralnia. Posiłki serwowane na miejscu, w tutejszej stołówce.

Na obozie oferowane są, oprócz klasycznego kursu angielskiego z programem dodatkowym także akademie, z nieco innym programem zajęć np. szkoła piłkarska Arsenalu, szkółka golfowa i szkółka kajakarska (w razie zainteresowania, zapraszamy do kontaktu indywidualnego).

W kursie standardowym angielskiego uczniowie mają zagwarantowane m.in. zajęcia lekcyjne, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, nadzorowane aktywności na kampusie (warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, integracyjne, zabawy itp.) oraz wycieczki. W programie (w każdym tygodniu) wliczona wycieczka całodniowa (np. Londyn, Oxford, Bath) oraz wycieczki póldniowe (np. Windsor, Henley, Winchester, Reading i Aylesbury). Za dodatkową opłatą można zamówić wyjazdy opcjonalne do takich miejsc jak: Brighton, Cambridge, Canterbury czy Thorpe Park.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

baseball, basketball, bilard, canoeing *, cricket, dodgeball, fitness, golf *, handball, minigolf, pool sports, sports tournament, table tennis, tennis *, volleyball

art and craft workshops, barbecue, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, drama workshops, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, museum visits, orientation tour, quizzes, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Londyn, Oxford, Bath, Windsor, Winchester, Henley, Reading, Aylesbury, Thorpe Park *, Canterbury *, Brighton *, Cambridge *

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski classic [15 lessons/week]
intensity15×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 12)
language levelsA1–C2
age12–17 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 1–2 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet no
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja yes
accommodation from soboty to niedzieli
age from 10 to 16 years old
length 1–4 tyg.
2533
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

3800
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

5067
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: London Heathrow (179 EUR w jedną stronę, 357 EUR w obie strony), London Gatwick (250 EUR w jedną stronę, 500 EUR w obie strony), London Stansted (310 EUR w jedną stronę, 619 EUR w obie strony), London Luton (256 EUR w jedną stronę, 512 EUR w obie strony).

book now!

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.