Cork - fascynujące miasto do nauki języka angielskiego

Cork English World
Cork

Nasz kurs angielskiego ogólnego zapewnia kurs, który daje studentowi umiejętności językowe potrzebne do efektywnego komunikowania się w języku angielskim, a także uczy strategii nauki poza klasą szkolną. Nasza szkoła skupia się na nauczaniu wyłącznie osób dorosłych, stąd możesz czerpać najlepsze doświadczenia poprzez zanurzenie się w języku dla osób dojrzałych i profesjonalistów.

Zajęcia prowadzone są przez cały rok (każdy poniedziałek) dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania: od A1 do C2. Przed przyjazdem na kurs studenta sprawdzamy jego umiejętności pisania i gramatyki (test przed kursem), a pierwszego dnia pobytu upewniamy się co do przydziału do grupy poprzez krótką rozmowę z lektorem.

W trakcie kursu masz zapewnione:
1) Kontrolę nad nauką. Nasz Menager ds. Akademickich monitoruje rozwój studentów poprzez częste rozmowy z lektorami.
2) Podręcznik (za depozytem) oraz dostęp do bogatej biblioteki szkolnej, a także materiałów autentycznych na zajęciach, które pomogą rozszerzyć naukę również na czas spędzany poza salą lekcyjną.
3) Dzienniki ucznia (dla osób przebywających na kursach minimum 7 tygodni). Uzupełniane są one przez nauczyciela prowadzącego w różnorakich interwałach kursu. To zapis Twoich postępów w nauce.
4) Exit Test. Na zakończenie swojego kursu możesz poprosić o wykonanie testu na zakończenie kursu, żeby sprawdzić swoje postępy w nauce.
5) Welcome Pack i mapa Cork na powitanie.

choose course option:

Akredytacje

ACELS

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.