kursy języka niemieckiego w Niemczech - Düsseldorf

Humboldt Institut
Düsseldorf

Düsseldorf jest uważany za jedno z popularniejszych miejsc turystycznych Niemiec. W rankingach plasuje się także jako drugie, pod względem jakości życia, miasto kraju. Widać więc, że cieszy się renomą - zarówno mieszkańców, jak i przyjeżdżających tu odwiedzających. Położony nad jedną z najdłuższych rzek Europy - Renem - łączy tutejszą sławną Rheinuferpromenade z malowniczym, historycznym centrum i nowoczesnym Media Harbor.

Nasz obóz odbywa się w jednym z tutejszych hoteli o wysokim standardzie, położonym tuż przy nabrzeżu Renu. Zajęcia odbywają się w atrakcyjnych, jasnych salach konferencyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze technologie, uprzyjemniające naukę. Studenci, kwaterowani w tym samym budynku, nie muszą więc opuszczać ośrodka, by udać się na lekcje - po prostu przechodzą do sal ze swoich pokoi! Budynek jest nowoczesny i oferuje naszym studentom wygodne pokoje 2-osobowe, z łazienkami en-suite. Gwarantowane ręczniki i pościel oraz możliwość prania raz w tygodniu. Posiłki serwowane na miejscu, w hotelowej restauracji.

Dbamy o to by również po lekcjach uczniowie się nie nudzili. Ze względu na położenie hotelu przy promenadzie i blisko historycznego centrum miasta, często chodzimy na spacery lub zorganizowane wycieczki rowerowe. Codziennie oferujemy różnorodność aktywności, w tym zajęcia sportowe, gry i zabawy zespołowe, warsztaty artystyczne itp. Przykładowe zajęcia: badmington, koszykówka, bilard, gry planszowe, piłka nożna, barbeque, karaoke, jazda na rowerze, siatkówka, tenis stołowy, pływanie. Młodzież uczestniczy również w wycieczkach po mieście, odwiedza muzea czy odbywa rejs po Renie. W każdym tygodniu gwarantowana również wycieczka półdniowa lub całodniowa do innych miast lub atrakcji turystycznych regionu.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, bilard, cycling, fitness, handball, sport in park, sports tournament, table tennis, volleyball, ping-pong

art and craft workshops, barbecue, bicycle tours, board games, boat cruises, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, museum visits, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, theme workshops

Aachen, Bonn, Kolonia, Essen, Seven Hills, Oberhausen

* zajęcia dodatkowo płatne

 

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.