poznawaj język angielski na kursie w Wielkiej Brytanii

Bell International
Bloxham

Nauka języka angielskiego w pobliżu jednego z najsłynniejszych na świecie miast uniwersyteckich, Oxfordu, to niezapomniana, wakacyjna przygoda.

Kampus, na terenie którego odbywa się obóz położony jest w miejscowości Bloxham, zaledwie 30 km na północ od Oxfordu. Obejmuje szkołę z internatem, do której przynależą rozległe tereny zielone, zapewniające bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku wszystkim uczestnikom programu. Uczestnicy mają do dyspozycji boiska sportowe, w tym dwa ze sztuczną murawą, korty tenisowe, kryty basen, halę sportową ze ścianką wspinaczkową oraz pracownię plastyczną. Sale są nowocześnie urządzone, wyposażone w tablice multimedialne. Studenci mogą korzystać z Wi-Fi, jak również z pracowni komputerowej. Zakwaterowanie na terenie szkoły, w rezydencji, w pokojach 1-osobowych, z łazienkami dzielonymi. Gwarantowana pościel, regularnie wymieniana oraz sprzątanie. Posiłki serwowane studenckiej stołówce, a w ciągu dnia oferowany dostęp do przekąsek i napojów.

W niniejszym ośrodku oferujemy kurs specjalnie przygotowany z myślą o młodszych uczestnikach. Pozwala na wykorzystaniu zdolności młodszych dzieci, poprzez dostosowanie programu do ich możliwości i wieku. Kurs skupia się na budowaniu u nich pewności siebie w używaniu języka obcego, na próbowaniu nowych rzeczy i poznawaniu nowych przyjaciół. Tematyka zajęć skupia się na tematach typu: "Ja i Ty", "Ciało człowieka", "Zwierzęta" czy "Jedzenie". Lekcje są zazwyczaj nieco krótsze, mniej intensywne, mają więcej przerw. Również program zajęć pozalekcyjnych jest dostosowany - uczniowie mogą wybierać w aktywnościach nadzorowanych w całości przez doświadczonych opiekunów. Biorą udział w zajęciach sportowych (np. piłka nożna, siatkówka, zbijak), artystycznych (zajęcia teatralne, muzyczne, plastyczne) i innych (np. gotowanie, tworzenie masek, malowanie T-shirtów). Wszystkie zajęcia mają pomóc im w swobodniejszym posługiwaniu się językiem, głównie poprzez zabawę.

Organizowane są także wycieczki do interesujących, pobliskich miejsc, angażujących młodych uczniów w poznawanie kultury i angielskiego otoczenia. Odwiedzają pobliskie rezerwaty przyrody, interaktywne muzea czy sławne, okoliczne miejsca.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, climbing, dodgeball, pool sports, sports tournament, tennis, volleyball, gry brytyjskie

art and craft workshops, board games, city tour/walk, cooking lessons, country walk/trekking, cultural activities, disco, drama workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, museum visits, music workshops, quizzes, sightseeng, theme workshops, walking tour

London, Oxford, Warwick Castle, Stratford-upon-Avon, Cambridge, Birmingham, Cotswolds

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:
angielski classic [15 lessons/week]
intensity15×60 minutes per week
Group sizeto 14 students (average 13–14)
language levelsA1–C2
age7–10 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, pokój jednoosobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet yes
sprzątanie raz w tygodniu
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to soboty
age from 7 to 17 years old
length 1–8 tyg.
3365
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet yes
limitations n/a

book now!

4992
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet yes
limitations n/a

book now!

6618
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet yes
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: London Stansted, London Heathrow (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.