poznawaj język angielski na kursie w Wielkiej Brytanii

Bede's Summer School
Windlesham

Prestiżowy ośrodek w Windlesham położony jest w hrabstwie West Sussex, na południu Wielkiej Brytanii. Rozległy kampus, w którym odbywają się zajęcia i gdzie zakwaterowani są uczestnicy kursów, obejmuje obszerne tereny zielone, boiska sportowe, korty tenisowe, basen i pola do gry w golfa. Kampus jest świetnie wyposażony - uczniowie mają dostęp do sali komputerowej z internetem, sklepu z przekąskami oraz przestronnego salonu, gdzie mogą posłuchać muzyki, pograć w gry czy tenisa stołowego lub pooglądać telewizję. Ośrodek ma także własną salę teatralną i restaurację z jadalnią. Jest tu także rezydencja, gdzie kwaterowani są studenci. Pokoje są przestronne i wygodne, mieszczą od 4-8 uczniów jednocześnie.

W obozie biorą udział dzieci i młodzież z wielu różnych stron świata, co tworzy niezwykły, międzynarodowy klimat. Zajęcia językowe mają na celu rozwój umiejętności komunikacyjnych w różnych sytuacjach i kontekstach. Nauczyciele – doświadczeni w pracy z tą grupą wiekową – stosując urozmaicone metody pracy (projekt, drama, multimedia itp.), nieustannie stymulują uczniów do swobodnego posługiwania się angielskim.

Po lekcjach uczniowie uczestniczą w różnorodnych zajęciach sportowych i innych aktywnościach, które pozwalają im na przeniesienie nauki poza salę lekcyjną. Do wyboru są m.in. badminton, koszykówka, trening obwodowy, różnorodne warsztaty (gotowania, tworzenia kostiumów, teatralne, origami, malowania, z tworzenia mozaiki, z budowania modeli, śpiewania) czy też krykiet, taniec, piłka nożna, gimnastyka, unihokej, pływanie, tenis stołowy, rugby, tenis ziemny oraz wiele innych. Dbamy o to, by również wieczorami studenci się nie nudzili. Organizowane są wtedy nadzorowane aktywności, by integrować studentów i zachęcać ich do nawiązywania międzynarodowych przyjaźni. Zajęcia obejmują np. dyskotekę, pokaz mody, karaoke, gry zespołowe, mini olimpiada, quizy, imprezę na basenie, pokaz talentów. Organizujemy także wycieczki półdniowe do pobliskich miejsc (Country Park, wycieczka na zakupy, muzea itp.), wycieczki całodniowe po Londynie czy po pobliskich miejscowościach, takich jak Brighton, Chichester czy Worthing.

Dostępne są także (za dodatkową opłatą) tzw. Akademie. Stworzone zostały z myślą o studentach, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności praktyczne w danym zakresie, przy okazji nauki słownictwa używanego przy danym rodzaju zajęć. W Windlesham możesz wziąć udział w akademiach typu: taniec (commercial pop), piłka nożna, jazda konna, tenis ziemny czy rozbudowane warsztaty teatralne.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, badminton, basketball, beach games, beach volleyball, bowling, dodgeball, golf *, gymnastics, handball, hockey, horse riding *, pool sports, sport in park, sports tournament, squash, table tennis, tennis *, volleyball, commercial pop dance *

art and craft workshops, board games, city tour/walk, cooking lessons, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, film workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, music workshops, quizzes, school party, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops, walking tour

Londyn, Brighton, Hastings, Chichester, Portsmouth, Worthing, Thorpe Park

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski adventure [20 lessons/week]
intensity20×60 minutes per week
Group sizeto 14 students (average 12–14)
language levelsA0–C2
age10–14 years old
Course duration (weeks)
course fees
course+
residence, room for 4–8 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet no
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja no
accommodation from niedzieli to soboty
age from 9 to 13 years old
length 1–5 tyg.

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: London Heathrow, London Gatwick, London Stansted (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.