szkoła języka angielskiego - na Malcie

EC English
Swatar

Obóz odbywa się w szkole St Martin’s College. Placówka zapewnia bezpieczne i wygodne środowisko do nauki języka angielskiego. Sale są w pełni klimatyzowane, a studenci mogą korzystać z bezprzewodowego Wi-Fi na terenie całego ośrodka. W trakcie obozu na jej terenie znajduje się koordynator akademicki, który dba o bezpieczeństwo uczestników na obozie.

Kurs zawiera w sobie 20 lekcji (15 godzin) tygodniowo. Ma za zadanie pomóc w podniesieniu umiejętności językowych, skupiając się na kluczowych umiejętnościach, takich jak: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Duży nacisk kładziony jest na mówienie i używanie języka w codziennych sytuacjach, by nabyć pewności siebie i płynności w wypowiedzi. Lekcje zaprogramowane są na potrzeby młodzieży. Nauczyciele celują w tym, by brać pod uwagę wszystkie zainteresowania studentów i tym samym aktywować ich do uczestnictwa w zajęciach i wypowiadania się na temat spraw, które są dla nich ważne. W trakcie kursu regularnie przeprowadzane są testy i konwersacje, aby nauczyciel i student wiedzieli, jakie postępy są poczyniane w nauce.

Uczestnicy mają do wyboru różne typy zakwaterowania:
1) Rodzina goszcząca. Taka opcja pozwala na mieszkanie z lokalnymi mieszkańcami wyspy i doświadczanie ich .życia i kultury z pierwszej ręki. Pozwala także na praktyczne ćwiczenie umiejętności językowych, nabytych w szkole. Dostępne są pokoje 2-3 osobowe. Posiłki serwowane są na miejscu, u rodziny (z wyjątkiem pakowanych lunchów, zabieranych do szkoły i na wycieczki). Gwarantowany codzienny dowóz do szkoły szkolnym autobusem (max 30 minut podróży). Studenci mają też co tydzień wymieniane pościel i ręczniki (z wyjątkiem plażowego - ten należy mieć we własnym zakresie), dostęp do Wi-Fi i możliwość prania.
2) Hotel. Uczniowie dowożeni są codziennie na teren szkoły (autobus, podróż trwa ok. 30 min). Pokoje są 3-4 osobowe, z własnymi łazienkami – uczestnicy kwaterowani są wedle płci, podobieństwa wieku i, w miarę możliwości - międzynarodowo. Posiłki serwowane w restauracji (z wyjątkiem ciepłego obiadu, który młodzież dostaje na terenie szkoły od poniedziałku do piątku). W budynku klimatyzacja, Wi-Fi (w określonych miejscach), basen zewnętrzny.
3) Akademik. Zlokalizowany na kampusie Uniwersytetu Maltańskiego. Uczniowie dowożeni są codziennie na teren szkoły (autobus, podróż trwa ok. 20 min). Na terenie akademika dostępny salon studencki, kuchnia studencka sala telewizyjna. Pokoje, sprzątane codziennie, są 2-3-osobowe.. Uczniowie otrzymują swój zestaw pościeli' brak ręczników. Pralnia za drobną opłatą w budynku. Posiłki (śniadanie i obiadokolacja) serwowane na kampusie, lunch w szkole (w weekendy - pakowany lunch).

Po zajęciach lekcyjnych, uczestnikom obozu organizowany jest także czas wolny. Studenci biorą udział w wycieczkach (całodniowych lub półdniowych), chodzą na plażę czy uczestniczą w zorganizowanych zajęciach wieczornych. Transfery lotniskowe w cenie obozu.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, diving *, fitness, handball, pool sports, snorkeling, sports tournament, swimming, volleyball, water sports, go-karting

barbecue, boat cruises, city tour/walk, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, international food day, live music / music nights, orientation tour, quizzes, school party, shopping, sightseeng, talent show, welcome party, foam party

Rocky Beach, Valetta Visual Show, Sicily *, Mdina, Vittoriosa, Water Park, Sandy Beach, Gozo *

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.