kursy języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - Brighton

EC English
Brighton

Brighton to tętniące życiem, modne miasto, gdzie nieustannie coś się dzieje. Jest to bardzo popularny ośrodek wśród wszystkich, którzy chcą poznawać język w atrakcyjnej miejscowości i równocześnie zakosztować tradycyjnego, brytyjskiego stylu życia. W lecie panuje tu wspaniała atmosfera, gdyż miasto jest pełne międzynarodowych studentów i angielskich turystów, których można spotkać na plażach, słynnym molo, w ogrodach wokół Royal Pavilion czy też podczas zakupów.

Obóz odbywa się na terenach Roedean - jednego z najbardziej prestiżowych i znanych prywatnych szkół z internatem w Wielkiej Brytanii. Ośrodek oferuje doskonałe warunki - poza salami lekcyjnymi znajduje się tu także ponad 40 akrów terenu, na którym usytuowane są liczne tereny zielone i rekreacyjne, a także obiekty sportowe (boiska, sala gimnastyczna, basen itp.).

Na obozie oferujemy zakwaterowanie w rezydencji - oferowane są pokoje 1-osobowe (dla dziewcząt) i pokoje wieloosobowe (2-3 osobowe) dla chłopców, z łazienkami dzielonymi (1 łazienka na 5 osób). Posiłki serwowane są na miejscu, w tutejszej stołówce (z wyjątkiem weekendowych lunchów - suchy prowiant zabierany na wycieczki). Gwarantowana pościel, ręczniki i sprzątanie raz w tygodniu; możliwość prania w tutejszej pralni za dodatkową opłatą. Wi-Fi w budynku. Ręczniki młodzież musi przywieźć ze sobą.

Program pozalekcyjny, który pozwala zintegrować uczestników i zapewnić im wakacyjny relaks i wypoczynek, jest bardzo bogaty. Studenci mają okazję zwiedzać miasto i najbliższe jego rejony (np. Royal Pavilion, Arundel Castle, Seven Sisters, Lewes itp.), uczestniczyć w licznych zajęciach sportowych (piłka nożna, koszykówka, pływanie, taniec, kręgle) oraz artystycznych (warsztaty malarskie, muzyczne, plastyczne) oraz innych aktywnościach (dyskoteka, pokaz talentów, quizzy, pokazy filmowe). W weekend wycieczka całodzienna np. do Londynu. Zapewniamy, że na obozie na pewno nie będziesz się nudzić!

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, beach volleyball, bilard, bowling, dodgeball, fitness, gymnastics, handball, hockey, minigolf, sports tournament, table tennis, volleyball, zumba

art and craft workshops, board games, city tour/walk, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, karaoke, laser quest, museum visits, orientation tour, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Brighton, Londyn, Royal Pavilion, Arundel Castle, Seven Sisters, Lewes, Sea Life Centre

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.