szkoła języka angielskiego - na Malcie

Sprachcaffe
St. Julians

Tematyka kursu skupia się na budowaniu umiejętności efektywnej komunikacji w języku angielskim. Dlatego też w ramach zajęć równomiernie rozwijane są wszystkie najważniejsze funkcje języka: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie. W trakcie kursu duży nacisk jest kładziony na doskonalenie płynności wypowiedzi i rozumienia języka mówionego. Stałym elementem kursu są takie aktywności jak praca w grupach, dyskusje czy odgrywanie ról. Dają one każdemu kursantowi maksymalnie dużo szans do wypowiedzi w języku angielskim. Lekcje prowadzone są w niewielkich, wielonarodowych grupach, dzięki czemu każdy z uczestników kursu ma dużo okazji, aby w praktyce używać języka, którego się uczy.

Uzupełnieniem nauki jest organizowany przez szkołę program dodatkowy, który umożliwia dalsze szlifowanie wiedzy zdobytej na zajęciach oraz poznawanie Malcie, lokalnych tradycji i ciekawych miejsc. Możliwe jest także wykupienie dodatkowych pakietów - kurs nurkowania, pakiety nurkowań (dla już posiadających umiejętności w tym zakresie) czy warsztaty językowe (negocjacje, sprzedaż i marketing, prezentacje i wystąpienia publiczne, teatr, angielski biznesowy). Ceny dodatkowych pakietów i szczegółowe informacje na życzenie.

W trakcie kursu możliwość wypożyczenia podręczników (za kaucją) lub ich zakupu na miejscu.

Zajęcia są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania - o przydziale do grupy decyduje test językowy online.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, bilard, bowling *, diving *, pool sports, surfing *, table tennis, volleyball, pływanie

boat cruises *, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, cultural events and festivals, dance lessons/workshops, film evenings, games nights, guided city tours *, guided museum tours *, international evenings, international food day, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, shopping, sightseeng, theme workshops

Valletta *, Gozo *, Mdina *, Blue Lagoon *, Sicily *, Ghain Tuffieha *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

ALTOFELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.