Eastbourne (Wielka Brytania) niesamowite miejsce na szlifowanie języka angielskiego

St. Giles International
Eastbourne

Tematyka kursu koncentruje się na doskonaleniu umiejętności skutecznej komunikacji w języku angielskim. Dlatego też podczas zajęć równomiernie ćwiczone są wszystkie najistotniejsze funkcje języka: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie. W trakcie kursu szczególny nacisk położony jest na doskonalenie płynności wypowiedzi i rozumienia języka mówionego. Stałym elementem kursu są takie aktywności jak praca w grupach, dyskusje czy odgrywanie ról. Dają one każdemu kursantowi maksymalnie dużo szans do wypowiedzi w języku angielskim. Lekcje prowadzone są w małych, międzynarodowych grupach, co sprawia, że każdy z uczestników kursu ma bardzo wiele szans, aby w praktyce używać języka, którego się uczy.

Uzupełnieniem kursu jest organizowany przez szkołę program dodatkowy, który umożliwia dalsze ćwiczenie wiedzy zdobytej na zajęciach oraz zwiedzanie Wielkiej Brytanii, lokalnych tradycji i ciekawych miejsc.

Zajęcia są prowadzone dla każdego poziomu zaawansowania - o przydziale do grupy decyduje test oraz rozmowa z lektorem.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, bilard *, bowling *, cycling *

art and craft workshops, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops *, film evenings, guided city tours *, guided museum tours *, international evenings, karaoke, orientation tour, pub and restaurant evenings

Cambridge *, Canterbury *, Leeds *, Londyn *, Oxford *, Stonehenge *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

British CouncilEQUALSEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.