język angielski w Wielkiej Brytanii

Bede's Summer School
Lancing

Lancing leży niedaleko od Brighton w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Obóz odbywa się w College Lancing, który zlokalizowany jest na wzgórzu z pięknymi widokami na morze i miasto Brighton. Znajdująca się tu sławna, gotycka kaplica, odznaczająca się magią i tajemniczością oraz niezwykłą wartością kulturalną dla kraju, wraz z kampusem, zajmujących 220 hektarów terenu, jest doskonałym miejscem do nauki. College zbudowany jest w podobnym stylu, co uniwersytety w Oxfordzie i Cambridge. Posiada liczne udogodnienia i obiekty sportowe, m.in. korty tenisowe, halę sportową, korty do squasha, boiska sportowe, salę teatralną, studio tańca, warsztat artystyczny, kafejkę i basen.

Podczas trwania obozu uczestnicy kwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu. Są oddzielne budynki dla dziewcząt i chłopców. Pokoje najczęściej 1-2 osobowe, kilka wieloosobowych (3-7 łóżek). Łazienki są wspólne, dzielone, dostępne na każdym piętrze budynku. W każdym domu na stałe rezyduje opiekun (opieka 24/7). We wszystkich budynkach znajdują się pokoje wypoczynkowe, a także pralnia (pranie dostępne dwa razy w tygodniu – w cenie obozu) oraz dostęp do Internetu. Posiłki serwowane są w szkolnej stołówce (możliwość zamówienia wyżywienia wegetariańskiego lub innych opcji).

Zajęcia językowe prowadzą wykwalifikowani native speakerzy. To osoby pełne entuzjazmu i zaangażowania, mające doskonały kontakt z tą grupą wiekową. Stosowane przez nich metody i materiały inspirują uczniów, wszechstronnie rozwijają i zachęcają do dyskusji po angielsku. Także program pozalekcyjny pomaga w znacznym stopniu udoskonalić płynność wypowiedzi oraz poszerzyć słownictwo. Dostępne są także (za dodatkową opłatą) tzw. Akademie. Stworzone zostały z myślą o studentach, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności praktyczne w danym zakresie, przy okazji nauki słownictwa używanego przy danym rodzaju zajęć. W Lancing możesz wziąć udział w następujących akademiach: commercial pop dance, piłka nożna, golf, jazda konna, tenis oraz lekcje zarządzanie, stosunki międzynarodowe, prezentacje, pisanie esejów, myślenie krytyczne itp. (o pełną listę na dany rok oraz cennik pytaj w Glossa). Dbamy również o to, by także wieczorami studenci się nie nudzili. Organizowane są wtedy nadzorowane aktywności, by integrować studentów i zachęcać ich do nawiązywania międzynarodowych przyjaźni. Zajęcia obejmują np. dyskotekę, pokaz mody, karaoke, gry zespołowe, mini olimpiada, quizy, impreza na basenie, pokaz talentów.

Oferujemy studentom również możliwość odwiedzania historycznych i popularnych miejsc turystycznych, a także dajemy szansę na zwiedzanie, robienie zakupów czy rozrywkę. Organizujemy wycieczki półdniowe po okolicy (np. Country Park, nabrzeże, pobliskie zamki lub zajecia sportowe poza kampusem np. ścianka wspinaczkowa czy jazda na rolkach), a także całodzienne - głównie po atrakcjach Londynu. W wekend również wychodzimy poza kampus na bardziej "relaksacyjne", całodzienne wypady np. do Brighton, Chichester czy Worthing, gdzie uczniowie mogą pospacerować po plaży, zjeść lunch w parku czy wziąć udział w animowanych zajęciach, zorganizowanych tam, na miejscu, przez naszych opiekunów.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

adventure sports *, badminton, basketball, beach games, beach volleyball, climbing, cricket, dodgeball, golf *, handball, horse riding *, rugby, sport in park, sports tournament, squash, tennis *, volleyball, water sports, zumba, commercial pop dance *

art and craft workshops, board games, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, karaoke, museum visits, quizzes, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops, walking tour, warsztaty z filmu i animacji *, lekcje ekonomii *, projektowanie mody *, warsztaty fotograficzne *, stosunki międzynarodowe *

Londyn (British Museum, Buckingham Palace, London Dungeon. London Eye, Madame Tussauds, National Gallery, Natural History Museum, Science Museum), Windsor Castle, Brighton, Chichester, Hastings, Chessington Theme Park, Thorpe Park, Worthing

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski adventure [30 lessons/week]
intensity30×45 minutes per week
Group sizeto 14 students (average 14)
language levelsA1–C2
age13–18 years old
course dates* all levels including absolute beginners
  • 2022-07-03
  • 2022-07-10
  • 2022-07-17
  • 2022-07-24
  • 2022-07-31
  • 2022-08-07
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 1–2 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet yes
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to soboty
age from 13 to 18 years old
length 1–7 tyg.
3113
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet yes
limitations n/a

book now!

4670
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet yes
limitations n/a

book now!

6227
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet yes
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: London Heathrow, London Gatwick (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.