kursy języka francuskiego w Szwajcarii - Leysin

ESL
Leysin

Zlokalizowany w Alpach Szwajcarskich, na wysokości 1263 m n.p.m., urokliwy resort Leysin jest także rejonem określanym jako "Tlen Alp". Jest to miejsce wyjątkowo słoneczne, stąd cieszy się niesłabnącą popularnością wśród tych, który kochają naturę, góry i wyjątkowe panoramy. Leysin jest lokalizacją turystyczną od więcej niż wieku. Znajduje się w odległości 30 minut od Jeziora Genewskiego i wspaniałych scenerii winnic Lavaux (znajdujących się na liście światowego dziedzictwa UNESCO). Miasto rozwijało się z czasem, inwestując m.in. w udogodnienia sportowe czy wypoczynkowe. Również dzięki temu zyskało także wyjątkowe tylko dla Szwajcarii określenie „Families Welcome”, które aplikuje się tylko do miejsc spełniających surowe standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa wydarzeń i aktywności organizowanych dla dzieci.

Nasza placówka w Leysin, dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji, jest doskonałym miejscem do nauki dla młodych uczniów. Mogą się tu oni cieszyć świeżym powietrzem i dobrą zabawą przy jednoczesnym ćwiczeniu swoich ulubionych sportów oraz, oczywiście, efektywnej nauce języka. Centrum (“Le Central-Résidence”) mieści się w odległości „rzutu kamieniem” od głównej stacji kolejowej Leysin. Oferuje wygodne środowisko, odpowiednie do letnich wakacji w Alpach. Obejmuje m.in. odrestaurowane sale lekcyjne, restauracje z dobrą kuchnią, piękny i słoneczny taras, kryty basen oraz sale relaksu i gier. Pokoje, w których kwaterowani są studenci, są wykonane w typowym, alpejskim stylu. W jednej sypialni mieszka do 4 uczniów. Łazienki przy każdym pokoju (en-suite). Na terenie obozu jest także pielęgniarka (w wybrane dni tygodnia).

Na obozie uczą się dwie grupy studentów – juniorzy (8-14 lat) i nastolatkowie (13-17). O ile dzielą oni ośrodek, o tyle zajęcia językowe czy dodatkowe aktywności, jak również wycieczki, organizowane są dla nich oddzielnie.

Możliwe jest wykupienie rozszerzonych pakietów zajęć dodatkowych - tu m.in. dodatkowe zajęcia językowe, tenis ziemny czy sporty ekstremalne.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

adventure sports *, badminton, basketball, beach volleyball, bilard, cycling, dodgeball, extreme sports *, football, handball, hockey, horse riding *, mountain biking *, mountain hiking, pool sports, sports tournament, swimming, table tennis, tennis *, volleyball, water sports

art and craft workshops, barbecue, bicycle tours, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cooking lessons *, country walk/trekking, cultural activities, disco, film evenings, football matches, guided walks, shopping, sightseeng, theme workshops, hiking tours

Montreux, Château de Chillon, Vevey, Alpine Zoo, Lausanne, Geneva

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:
francuski classic [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 12)
language levelsA1–C2
age13–17 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 4 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka yes
ręczniki no
internet no
sprzątanie raz w tygodniu
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to soboty
age from 8 to 17 years old
length 1–7 tyg.
2523
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

3633
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

4753
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: Genewa-Cointrin (133 EUR w jedną stronę, 266 EUR w obie strony).

book now!

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.