kursy języka niemieckiego w Niemczech - Berlin

GLS Sprachenzentrum
Berlin

Niemiecki dla dzieci w Berlinie to doskonały wybór na wakacyjną naukę, połączoną z wypoczynkiem. Berlin to świetne miejsce do nauki – miasto jest bardzo kosmopolityczne, z luźną atmosferą i mnóstwem zieleni (liczne parki i jeziora). Miasto często nazywane jest Europejską Stolicą Lansu – przyjeżdżając tu, przekonasz się dlaczego. Na naszych letnich obozach doświadczysz nie tylko pełnego zanurzenia się w języku niemieckim, ale także zobaczysz, jak świetnie można się tu bawić.

Nasz obóz jest idealnym wyborem dla młodszych uczniów. Ośrodek położony jest przy jeziorze Zeuthener See, na przedmieściach Berlina, w bezpiecznym, spokojnym i zielonym otoczeniu. Znajdują się tu sale lekcyjne, centrum fitness, boiska sportowe i inne udogodnienia. Uczestnicy docenią także tutejsze zakwaterowanie, wykończone w wysokim standardzie (pokoje 2-3 osobowe, z łazienką en-suite). Plusem tego obozu jest także to, że studenci zza granicy mają okazję zaprzyjaźnić się również z dziećmi z Niemiec, jako że są one uczestnikami zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę lektorów - pełnych entuzjazmu i zaangażowania. Są oni doskonale przygotowani do pracy z tą grupą wiekową, dzięki czemu zajęcia są dynamiczne i atrakcyjne. Program nauki koncentruje się na praktycznym rozwijaniu zdolności komunikacyjnych, przede wszystkim mówienia i rozumienia ze słuchu.

Uczestnicy obozu przeżywają swoją niezapomnianą wakacyjną przygodę uczestnicząc w bogatym i zróżnicowanym programie zajęć pozalekcyjnych. Daje on nie tylko możliwość wypoczynku i relaksu, poznania Berlina i jego otoczenia, lecz także niepowtarzalną szansę zawarcia nowych międzynarodowych przyjaźni i ciągłego doskonalenia językowego. Uczestnicy biorą udział w licznych grach i zabawach na kampusie i dwa razy w tygodniu jeżdżą do Berlina (jedna wycieczka półdniowa, jedna całodniowa). Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowych treningów sportowych - z tenisa ziemnego lub żeglarstwa.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, beach games, beach volleyball, canoeing, dodgeball, fitness, football, handball, sports tournament, swimming, tennis *, volleyball, water sports, żeglowanie *

art and craft workshops, barbecue, board games, boat cruises, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, drama workshops, film workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Berlin, Potsdam, Leipzig, Dresden, Sanssouci Castle

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
niemiecki classic [15 lessons/week]
intensity15×45 minutes per week
Group sizeto 12 students (average 12)
language levelsA0–C1
age7–14 years old
Course duration (weeks)
course fees
course+
residence, room for 2–3 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka yes
ręczniki yes
internet no
sprzątanie raz w tygodniu
deposit no
telewizja no
accommodation from niedzieli to niedzieli
age from 7 to 14 years old
length 2–8 tyg.

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: Berlin Schoenefeld, Berlin Tegel (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

ALTOEQUALSIALC

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.