poznawanie języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - Brighton

St. Giles International
Brighton

Brighton to doskonała lokalizacja do odkrywania południowego wybrzeża Wielkiej Brytanii; ma też świetny dostęp do Londynu i Cambridge. Oferuje różnorodność możliwości spędzania wolnego czasu- zabytki, muzea i inne atrakcje turystyczne, jak również plaże, piękne szlaki do pieszych wędrówek oraz doskonałe restauracje i urocze, lokalne sklepy.

Brighton, często nazywane "Londynem nad morzem", oferuje pełne zabawy i ekscytujące doświadczenia. Nasze lekcje organizujemy w budynkach University of Brighton, którego główne budynki znajdują się na obrzeżach miasta. Sale są przestronne i dobrze wyposażone, a samo miejsce gwarantuje bezpieczne i spokojne otoczenie do nauki. Studenci kwaterowani są na kampusie uniwersytetu (The Varley Park). Są tu dostępne nowocześnie urządzone pokoje 1-osobowe z dostępem do Wi-Fi i łazienkami en-suite. Nadto gwarantowane pościel, ręczniki i możliwość prania (pralnia na monety). W budynku również liczne przestrzenie wspólne czy kuchnia studencka. Blisko jest stąd do plaży, parku narodowego, boisk sportowych i lokalnego basenu, z których to udogodnień również korzystamy w trakcie trwania obozu. Posiłki serwowane na kampusie z wyjątkiem lunchy (te serwowane w centrum miasta; na wycieczki całodzienne dostarczany bilet na posiłek lub lunch w formie suchego prowiantu). Rezydencja znajduje się w odległości półgodzinnej jazdy komunikacją miejską (nasi opiekunowie towarzyszą studentom w podróży).

W każdym tygodniu gwarantowany bogaty program aktywności pozalekcyjnych, w tym dwie wycieczki całodniowe (do takich miejsc jak Londyn. Windsor, Cambridge, Eastbourne, Warner Brothers Studio) i dwie wycieczki półdniowe (np. Brighton Pavilion, Brighton Pier, Arundel Castle, British Airways i360, North Laine, Sea Life Centre). Nadto oferujemy różnorodne aktywności popołudniowe i wieczorne, w tym sportowe (sporty wodne, mini-olimpiada), artystyczne (zajęcia teatralne, warsztaty artystyczne, pokazy mody, zajęcia taneczne), integracyjne (dyskoteka, barbeque) i inne (np. zajęcia z gotowania).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

baseball, basketball, bowling, dodgeball, handball, minigolf, sports tournament, table tennis, volleyball, water sports, piłka nożna, pływanie

art and craft workshops, barbecue, city tour/walk, cooking lessons, disco, drama workshops, football matches, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, talent show, theme workshops

London, Cambridge, Eastbourne, Windsor, Arundel Castle, Brighton, Airways i360, Sea Life Centre, Warner Brothers Studio

* zajęcia dodatkowo płatne

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.