poznawaj język angielski na kursie na Malcie

AM Language
Sliema

Pomóż swoim dzieciom pobić letnią nudę i spróbować czegoś nowego! Zapisz dziecko na nasz "Teenager Course" i daj im możliwość odkrywania nowych możliwości oraz nauki języka na słonecznej, bezpiecznej Malcie.

Kurs skierowany jest do dzieci w wieku 12-17 lat. Został zaprojektowany na potrzeby nastolatków. Składa się z 4 codziennych sesji lekcyjnych (organizowane rano lub popołudniu, w zależności od pogody czy planowanych zajęć i aktywności pozalekcyjnych). Zajęcia odbywają się w budynkach jednej z wiodących, prywatnych szkół na Malcie (Sacred Heart). Tutaj uczniowie mają możliwość wmieszać się w grupę studentów z całego świata, w bezpiecznym, zamkniętym środowisku uczniowskim (w budynku odbywają się wyłącznie zajęcia dla dzieci). Program ma własnego koordynatora, odpowiedzialnego za jakość i bezpieczeństwo, a nauczyciele są licencjonowani i wykfalifikowani do nauczania dzieci w tym wieku.

Dbamy o to, by angażować studentów w zajęcia poprzez używanie zabawnych, ciekawych i stymulujących materiałów edukacyjnych. Lekcje opierają się na licznych, krótkich i zróżnicowanych aktywnościach, aby utrzymać zaangażowanie uczniów na wysokim poziomie przez cały dzień zajęć. Wierzymy także, że młodzi uczniowie uczą się lepiej i łatwiej poprzez bezpośrednie doświadczenia. Materiały, których używamy, biorą pod uwagę różnorodne style nauki uczniów, stąd wiele tu materiałów wizualnych, słuchowych czy angażujących kinestetycznie, by nauka była zabawą. Uczniowie są zachęcani do kolorowania i zdobienia przygotowywanych przez siebie materiałów, by pozostały bardziej interesujące i angażujące.

Oferujemy dwa rodzaje zakwaterowania - u rodzin goszczących albo w rezydencji studenckiej. Staramy się, by miejsca zakwaterowania były w możliwie bliskiej odległości od szkoły. Studenci mieszkający u rodzin goszczących sami dojeżdżają do/ze szkoły z wyznaczonych przystanków, zlokalizowanych zazwyczaj nie dalej niż 10 min pieszo od domu rodziny. Zazwyczaj rodziny są zlokalizowane w odległości nie większej niż 25 min pieszo do szkoły - w przypadku jeżeli będzie to dalsza odległość, gwarantujemy kartę autobusową na nasz koszt. Studenci mieszkający w rezydencji będą codziennie odprowadzani/odwożeni autobusem miejskim do szkoły przez wyznaczonego lidera (odległość do szkoły - ok. 15 min pieszo). Śniadanie i kolacja serwowane u rodzin/w rezydencji; lunch w formie pakowanego posiłku dla wszystkich studentów.

W programie przewidziane są również aktywności pozalekcyjne. Dzięki dużej ilością słońca, niewielkich odległości i bogatej historii, Malta oferuje różnorodne możliwości zabawy poza salą lekcyjną. Wszystkie nasze aktywności są nadzorowane, gwarantowany również dowóz we wszystkie miejsca. Przykładowe aktywności: impreza powitalna, wyjście na plażę Sandy Beach, jazda na skuterach wodnych, spacer po Sliemie, piesza wycieczka po Valettcie, dyskoteka, wyjście do parku wodnego Splash and Fun, barbeque, kręgle, dyskoteka, wycieczka na Comino itp. Staramy się, by dzieci maksymalnie wykorzystały słoneczną pogodę Malty, stąd często oferujemy w obozie wyjścia i spędzanie czasu na plażach.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, bowling, dodgeball, sports tournament, pływanie

barbecue, boat cruises, city tour/walk, cultural activities, disco, guided city tours, guided walks, international evenings, shopping, sightseeng

Valetta, Sliema, Comino, Sandy Beach, Splash and Fun Waterpark, Mdina

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.