Hiszpania - kurs języka hiszpańskiego

Sprachcaffe
Malaga

Madryt - serce Andaluzji i Wybrzeża Słońca, czyli Costa del Sol. Korzystne położenie nad Morzem Śródziemnym, sprzyjający klimat oraz 320 dni słonecznych w roku, rokrocznie przyciąga tu niezliczoną liczbę turystów i studentów. Malaga oferuje prawdziwą hiszpańską kuchnię i tradycje, których na próżno szukać w innych regionach Hiszpanii. Nasze obozy w hiszpańskiej Maladze to szansa na połączenie efektywnej nauki języka hiszpańskiego z wymarzonymi wakacjami, z gwarantowaną słoneczną pogodą i andaluzyjskim temperamentem. Ucz się hiszpańskiego mieście Pabla Picasso i Antonio Banderasa, w cieniu drzew pomarańczowych, delektując się tapas i paellą!

Nasza szkoła zajmuje typową, andaluzyjską willę, w odległości zaledwie 100 m od plaży i w odległości 2 km od centrum miasta. Możesz tu korzystać ze spokoju przedmieścia, ale również nie jest stąd daleko do “El Palo”, dzielnicy znanej z tętniącego życia nocnego. Posiadamy własny, szkolny bar plażowy "La Tortuga" i winiarnię, które jest idealnym miejscem na szkolne zabawy i nawiązywanie nowych przyjaźni. Na dachu budynku znajduje się przestronny taras - często to właśnie tam organizujemy lekcje "al fresco", czyli na świeżym powietrzu.

Szkoła wyposażona jest w sprzęt niezbędny do prowadzenia efektywnych zajęć. Placówka składa się z 2 budynków oddalonych od siebie nie więcej niż 25 metrów. Znajduje się w nich 13 klas, recepcja, sala komputerowa i taras na dachu, na którym czasami prowadzone są zajęcia. Wszystkie sale lekcyjne są klimatyzowane. Lekcje odbywają się w małych grupach i prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakerów. Gwarantujemy także wszystkie materiały potrzebne do nauki.

Podczas obozu w Maladze będziesz zakwaterowany u rodziny goszczącej lub w rezydencji. U rodziny goszczącej będziesz mieszkać w pokoju dwuosobowym. Niektóre z naszych rodzin znajdują się w pieszej odległości od szkoły i plaży, od innych trzeba dojechać transportem publicznym (maksymalnie 45 minut). W rezydencji dla naszych kursantów przygotowane są pokoje 4-osobowe. Są również dostępne 2 salony oraz patio, w których młodzież chętnie spędza wspólnie czas. Dużą zaletą tej opcji zakwaterowania jest fakt, że do szkoły dojdziesz stąd w zaledwie 20 minut komunikacją miejską. W obu opcjach zakwaterowania gwarantowane wyżywienie "full board" - wszystkie posiłki na ciepło. W szkole znajduje się specjalne miejsce, w którym spokojnie będziesz mógł zjeść lunch, podczas przerw, z innymi uczniami.

Oprócz zajęć językowych oferujemy pakiet aktywności pozalekcyjnych. W każdym tygodniu gwarantowana wycieczka półdniowa, a przy zamówieniu min. 2 tygodni obozu - wycieczka całodniowa w weekend (np. do Sewilli czy Granady). Oprócz zwiedzania Malagi, nasi studenci spędzają wspólnie czas na imprezach, pokazach flamenco, podczas wieczornych quizów czy grilla i turniejów siatkówki plażowej. Możliwe także wykupienie dodatkowego pakietu aktywności, tzw. Fun Pack.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, canoeing, sports tournament, water sports, zumba, pływanie

barbecue, boat cruises, city tour/walk, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, guided city tours, guided museum tours, international evenings, salsa dance lessons, sightseeng, theatre or cinema visit, theme workshops

Sevilla, Granada, Zamek Giblarfaro *, Flamenco Show *, Picasso Museum

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.