kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii - Madryt

Madryt
Madryt

Większość uczniów wybiera nasz intensywny kurs hiszpańskiego, ponieważ oferuje on doskonałe proporcje między nauką w szkole, pracą w domu oraz czasem wolnym na odkrywanie Madrytu w pełnej krasie. Ten kurs to najlepszy przepis na szybkie rezultaty. Zajęcia prowadzone są w szybkim tempie i w całości po hiszpańsku, co pozwala uczniom zanurzyć się w języku hiszpańskim od chwili wejścia do sali lekcyjnej.

Spotykamy się na 4-6 lekcjach dziennie (w zależności od wybranej intensywności), podczas których pracujemy nad poprawą umiejętności komunikacyjnych, poszerzaniem słownictwa, doskonaleniem gramatyki, a także poznawaniem siebie nawzajem. Dokładamy wszelkich starań, by każdego dnia uczniowie wychodzili z zajęć ze znajomością kluczowych zagadnień i po zakończeniu kursu mogli wrócić do domu z walizką pełną śmiechu i pięknych wspomnień oraz możliwie najwyższym poziomem hiszpańskiego.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

cycling *, piłka nożna *

art and craft workshops, bicycle tours *, city tour/walk, conversation practice, cooking lessons, cultural activities, dance lessons/workshops *, dinner in a typical restaurant, flamenco dance lessons *, guided city tours *, guided museum tours *, history lessons/workshops, international evenings, orientation tour, pronunciation lessons/workshops, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops

flamenco show *, City Tour *, Tapas Evening Out *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.