Szwajcaria - kurs języka niemieckiego

ESL
Engelberg

Znany jako najpiękniejszy i najpopularniejszy górski kurort w centralnej Szwajcarii, Engelberg pozostaje uroczą miejscowością, zachwycającą otaczającą ją naturą i różnorodnością sportów, które można tu uprawiać.

Nasz obóz znajduje się w odległości zaledwie 45 minut od turystycznego miasta Lucerny. Ośrodek oferuje bezpieczną i chronioną lokalizację dla studentów. Jednocześnie jest najlepszym miejscem do uprawiania pieszych wędrówek górskich, wspinaczki, górskiej jazdy na rowerze czy innych, pełnych aktywności atrakcji sportowych czy turystycznych. Usytuowany jest bowiem w okolicy bujnego lasu i imponujących, górskich szczytów. W okolicy znajduje się takrze znany tor bobslejowy, park linowy czy szlaki turystyczne.

Obóz zajmuje tereny tutejszego, sławnego z wyrobu szwajcarskich serów, XII-wiecznego opactwa benedyktyńskiego. Zapewnia uczniom wygodne zakwaterowanie w nowoczesnych, jedno- lub dwupokojowych pokojach, z łazienkami dzielonymi na korytarzu (na każdym piętrze), a także przestronne sale lekcyjne, pokoje do wypoczynku czy sale gier. Nasz górski kampus ma także dostęp do obiektów sportowych, takich jak boiska (do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki), kortów tenisowych, a także do otwartego basenu, hali sportowej czy ścianki wspinaczkowej, jak również wypożyczalni rowerów.

Oprócz angażujących zajęć lekcyjnych, uczestnicy obozu uczestniczą w bogatym programie aktywności pozalekcyjnych. Część z nich odbywa się na terenie kampusu, a część - poza nim (zawsze pod opieką naszych opiekunów). Engelberg i tutejszy rejon oferuje różnorodność rzeczy do zrobienia i zobaczenia - od wycieczek wśród alpejskich scenerii, po zwiedzanie i zakupy, po różnorodność aktywności sportowych - staramy zapewnić się tu wszystko. Oprócz podstawowego programu dodatkowego, istnieje możliwość wykupienia dodatkowych treningów sportowych (tenis ziemny) czy aktywności (adventure sports) lub zajęć rozwijających z języka.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

adventure sports *, badminton, basketball, climbing, cycling, dodgeball, handball, hockey, mountain biking *, pool sports, sports tournament, table tennis, tennis *, volleyball

barbecue, bicycle tours, board games, cheese tasting, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Bern, Interlaken, Lucerne, Zurich Zoo, Engelberg Adventure Park, Brunni toboggan run, Cheese factory

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:
niemiecki classic [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 0)
language levelsA1–C2
age10–17 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 1–2 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet no
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja no
accommodation from niedzieli to soboty
age from 10 to 17 years old
length 1–5 tyg.
2649
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

3921
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

5194
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: Zurich-Klofen (104 EUR w jedną stronę, 208 EUR w obie strony).

book now!

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.