Tokyo - kurs języka japońskiego

KAI Japanese Language School
Tokyo

Szkoła zlokalizowana jest w Tokio – jednym z najbardziej dynamicznych miast świata. Tokio jest nie tylko stolicą i największym miastem Japonii, ale również głównym centrum dla największych biznesów, mediów i przemysłu rozrywkowego. W Tokio znajdziesz tradycyjną, japońską kulturę, pomieszaną z nowoczesnością i współczesną technologią. Liczne tu wieżowce przeplatają się ze znanymi świątynami i kaplicami. To połączenie nowego ze starym zawsze robi wrażenie na przyjezdnych. Mimo swojej dynamiki, Tokio pozostaje miastem bardzo „ludzkim”. Poza centrum, pełnego biurowców i sklepów, znajdują się niewielkie, spokojne dzielnice mieszkalne, pełne zadbanych ogródków, placów zabaw i lokalnych szkół. Każdy znajdzie więc tu coś dla siebie.

W szkole staramy się utrzymać doskonały balans między studentami różnych narodowości, którzy przybywają do naszej szkoły z całego świata. Dbamy o to, by żadna narodowość nie dominowała w żadnej grupie językowej, którą prowadzimy. Co więcej, w naszej szkole uczą się również i rodowici Japończycy, którzy albo doszkalają swój języka na korepetycjach lub też przygotowują się do nauki na japońskich uniwersytetach. Taka międzynarodowa atmosfera sprawia, że nauka jest nie tylko przyjemna i ciekawa, ale też kreatywna i pozwalająca na osiąganie swoich celów, zarówno osobistych, jak i akademickich. Od momentu otwarcia, czyli od roku 1987, dbany, by nieustanie rozwijać innowacyjne metody nauki, zarówno dla studentów z Azji, jak i spoza kontynentu. Mamy własne „know-how” w uczeniu języka i konwersacji dla grup o różnym poziomie zaawansowania i wieku.

W związku z tym, że nasza szkoła cieszy się dużym zainteresowaniem również wśród młodszych studentów, mamy dla nich specjalny program letni. Do uczestnictwa zapraszamy młodzież w wieku 13-17 lat. Program zawiera w sobie praktycznie wszystko: zajęcia lekcyjne, zakwaterowanie, posiłki, program zajęć dodatkowych, codzienny transport i transfer lotniskowy.

Podczas lekcji skupiamy się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności konwersacji. Wszystko to w przyjemnej, zrelaksowanej atmosferze. Mnogość ćwiczeń praktycznych sprawi, że będziesz zaskoczony, jak wiele jesteś w stanie powiedzieć po japońsku w krótkim terminie 2-3 tygodni. Po lekcjach gwarantowany jest także rozbudowany program dodatkowy, dzięki której poznasz i doświadczysz zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej kultury japońskiej. W jego trakcie odwiedzamy takie miejsca jak: Tokyo Disneyland, Muzeum Samurajów, Muzeum Edo Tokyo, Odaiba, Asakusa i inne. Organizujemy też różnorodne warsztaty np. z ceremonii parzenia herbaty lub tworzenia tradycyjnych, japońskich latarni. Integrujemy się również podczas wspólnych wyjść np. na sushi czy karaoke.
Podczas pobytu w Tokio, młodzi studenci kwaterowani są w znajdującym się w pobliżu szkoły młodzieżowym hostelu. Pokoje są wieloosobowe. Młodzież cały czas jest pod opieką – na terenie zakwaterowania przebywa z nimi opiekun ze szkoły (śpi w tym samym budynku). Gwarantowany również transfer z i na lotnisko, pod opieką jednego z naszych przedstawicieli.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

art and craft workshops, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cooking lessons, country walk/trekking, cultural activities, cultural events and festivals, dinner in a typical restaurant, farewell lunch, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, international evenings, karaoke, museum visits, orientation tour, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, theme workshops, welcome dinner

Tokyo Dome, Meiji Shrine and Harajuku, Yokohama, Tokyo Tower, Samurai Museum, Edo Tokyo Museum, Kamakura, Hakone

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
japoński classic [20 lessons/week]
intensity20×50 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 11)
language levelsA1–C2
age13–17 years old
Course duration (weeks)
course fees23
course0
Reserve an option:
course 2 weeks
limitations n/a

book now!

0
Reserve an option:
course 3 weeks
limitations n/a

book now!

course+
hotel, room for 2–6 osobowy, full board?
Distance from school 60 min. by foot, 25 min. by public transport
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet no
dostęp do kuchni yes
sprzątanie raz w tygodniu
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to niedzieli
age from 13 to 17 years old
length 2–3 tyg.
3210
Reserve an option:
course 2 weeks
hotel room 2–6-person
Board full board
Additional information:
Distance from school 60 min. by foot, 25 min. by public transport
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

4510
Reserve an option:
course 3 weeks
hotel room 2–6-person
Board full board
Additional information:
Distance from school 60 min. by foot, 25 min. by public transport
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: Tokio Haneda International, Narita Airport (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

IALC

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.