St Paul's Bay - fascynujące miasto do nauki języka angielskiego

Sprachcaffe
St Paul's Bay

Nasz obóz w miejscowości St. Paul’s Bay, znajduje się w północnej części wyspy. W tym regionie zlokalizowane są najładniejsze nadmorskie wioski, przepiękne krajobrazy i wspaniałe plaże. Miasteczko położone jest w odległości jedynie 10 km od stolicy Malty, Valetty, i największego, najbardziej rozrywkowego miasta kraju – St. Julian’s. W samym St. Paul’s Bay znajduje się wiele ciekawych atrakcji, m.in. Narodowe Akwarium czy typowo rybacka dzielnica Bugibba, pełna tradycyjnych łodzi rybackich i przyjemnych kafejek. Najlepsze plaże znajdują się tuż obok naszego obozu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesuje się pływaniem, zakupami czy sportami.

Na obozie uczestnicy kwaterowani są w naszej rezydencji. Zlokalizowana jest ona w odległości kilkuminutowego spaceru od szkoły. Znajdują się w niej pokoje z łazienkami i basen na dachu; budynek od morza dzieli zaledwie krótki spacer (10 minut). Otrzymasz tu pełne wyżywienie (lunch również jako ciepły posiłek). Uczniowie kwaterowani są w pokojach kilkuosobowych. Sama szkoła składa się z 9 klimatyzowanych sal i spokojnych zakątków do nauki i wypoczynku. Do dyspozycji uczniów są wszystkie niezbędne wyposażenie i materiały dydaktyczne. W pobliżu znajduje się także supermarket, w którym można zrobić konieczne zakupy spożywcze.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Nasi lektorzy są zmotywowani, a język angielski jest ich językiem ojczystym. Na czas trwania kursu zapewniamy materiały edukacyjne. Po lekcjach z pewnością nie będziesz się nudzić dzięki różnorodnym animacjom. Wśród nich są m.in. zajęcia sportowe, zabawy na basenie, zabawa na łodzi, dyskoteka, grill, karaoke, zajęcia artystyczne i integracyjne. Będziesz też brać udział w ekscytujących wycieczkach, podczas których poznasz tętniącą życiem stolicę Vallettę, błękitną lagunę sąsiedniej wyspy Comino i wiele innych, ciekawych miejsc. W centrum Paceville znajduje się również kręgielnia oraz centrum IMAX, a także liczne sklepiki z pamiątkami. Nie wszystkie animacje są obowiązkowe. Zajęcia zawsze obowiązkowe to m.in: impreza powitalna, spotkania w grupie, wycieczki. Inne zajęcia są do wyboru, z minimum dwóch oferowanych. Dla chętnych możliwe jest wykupienie rozszerzonego pakietu aktywności (Fun Pack).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, dodgeball, handball, pool sports, sports tournament, volleyball, water sports

art and craft workshops, boat cruises, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, karaoke, museum visits, orientation tour, quizzes, school party, shopping, sightseeing with a guide, talent show, welcome party

Valetta, National Aquarium, Golden Bay, St Paul's Bay, St Julian's, Golden Bay

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.