język francuski we Francjii

France Langue
Bordeaux

Ucz się francuskiego w międzynarodowej grupie studentów. Zajęcia poranne lub popołudniowe dadzą Ci okazję nie tylko do nauki języka, ale również odkrywania Francji w wolnym czasie. Nasz kurs pozwoli Ci na naukę francuskiego zgodnie z Twoimi potrzebami i możliwościami.

Na zajęciach stosujemy metodę "Cooperative Language Learning", która opiera się na ćwiczeniu języka w prawdziwych, życiowych sytuacjach, również poza klasą lekcyjną (zajęcia w sali, poza szkołą, na platformie on-line itp.). Na zajęciach używamy nowoczesnych technologii i metod nauczania, aby stworzyć dla studentów najlepsze warunki do nauki. W każdym kursie francuskiego ogólnego zawarte lekcje języka, zajęcia projektowe, zajęcia ćwiczeniowe oraz cotygodniowe sesje spotkań z lokalnymi rezydentami.

Oprócz zajęć lekcyjnych w wybranej intensywności w cenie kursu również warsztaty tematyczne online. Warsztaty pozwalają na szybsze osiągnięcie swoich językowych celów, pozwalają na poprawę umiejętności językowych i poszerzenie wiedzy o kulturze Francji. Obejmują takie tematy i zagadnienia jak: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie, fonetyka, gramatyka, kultura Francji (wydarzenia bieżące, tradycje, sztuka), wprowadzenie do egzaminów DELF/DALF itp.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bilard *, bowling *, cycling *, ice scating *

barbecue, board games, cheese & wine tasting *, cheese tasting *, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, cultural activities, dinner in a typical restaurant *, film evenings, guided city tours, guided museum tours *, international evenings, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, shopping, sightseeng, wine tasting *

Médoc *, Saint-Emilion *, Palais Rohan *, Bordeaux

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

IALC

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.