poznawanie języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - Londyn

Stafford House
Londyn

Londynu nie trzeba przedstawiać - to jedno z największych miast na świecie. To ekscytujące miejsce, pełne kulturowej różnorodności, łączy w sobie wieki tradycji bycia centrum globalnego myślenia i trendów.

Nasz ośrodek zlokalizowany jest w sercu Bloomsbury, w centralnym Londynie. Mieści się w budynku o wysokim standardzie, z licznymi udogodnieniami, spełniającymi nawet najwyższe wymagania współczesnych studentów (budynek należy do kompleksu CATS College London). Znajduje się tu m.in. salka studencka, salka komputerowa, biblioteka i czytelnia, kafejka i szkolna stołówka. Budynek szkoły znajduje się w odległości krótkiego spaceru od rezydencji, w której zakwaterowani są uczniowie. Sama rezydencja to kompleks zapewniających wygodę mieszkającym tam studentom. Liczne są tu miejsca wspólne, które pozwalają na relaks, samodzielną naukę i nawiązywanie przyjaźni. Pokoje są 1-2 osobowe, z łazienkami en-suite. Do dyspozycji uczestników są m.in. sala z grami, sala telewizyjna, czytelnie, a także Wi-Fi.

Program zajęć jest wymagający akademicko. Skupia się na komunikacji międzykulturowej i szlifowaniu umiejętności prezentacji w języku angielskim. Liczne są tu zajęcia w grupach oraz projekty grupowe, wraz z praktycznymi zajęciami z prezentowania ich wyników.

Po lekcjach studenci uczestniczą w ciekawych i angażujących zajęciach pozalekcyjnych. Wycieczki półdniowe połączone są niejako z nauką – podczas zajęć grupa przygotowywana jest tematycznie do późniejszego wyjścia, aby uczestnicy jeszcze lepiej i przy pełnym zrozumieniu, byli w stanie odkrywać Londyn. Zajęcia wieczorne i weekendowe wypady są pełne zabawy.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bilard, bowling, ice scating, sport in park, pływanie

board games, boat cruises, boat party, city tour/walk, cultural activities, disco, farewell party, film evenings, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, quizzes, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit, theme workshops

British Museum, University of London, Imperial War Museum, The London Eye, British Library, Westminster Abbey, Camden Town, National Gallery, China Town, Madame Tussauds, Thorpe Park, West End, Cambridge, Oxford

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski theme [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 16 students (average 15)
language levelsB1–C1
age14–17 years old
course dates* all levels including absolute beginners
  • 2022-07-03
  • 2022-07-10
  • 2022-07-17
  • 2022-07-24
  • 2022-07-31
Course duration (weeks)
course fees2
course+
residence, room for 1–2 osobowy, full board?
Distance from school 10 min. by foot
prywatna łazienka yes
ręczniki yes
internet yes
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to soboty
age from 14 to 17 years old
length 2–6 tyg.
3449
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1–2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school 10 min. by foot
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: London Heathrow (150 EUR w jedną stronę, 300 EUR w obie strony).

book now!

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.