poznawanie języka niemieckiego w Niemczech - Monachium

GLS Sprachenzentrum
Monachium

To najbardziej intensywny program nauki dla młodzieży, który prowadzimy w Monachium. Zawiera on w sobie pakiet lekcji niemieckiego, który odbywa się w pięknej okolicy miasta, na południu, tuż przy jeziorze Schliersee, w Alpach. Samo miasto dostępne jest w przeciągu krótkiej podróży pociągiem. Sam program zaś zawiera w sobie co najmniej 3 wycieczki w tygodniu do Monachium.

Studenci zakwaterowani są w rodzinnym, górskim hotelu, położonym w Alpach. Pokoje są 2-4 osobowe, z łazienkami en-suite. Posiłki serwowane są zaś w kafeterii. Szkoła zaś ma 8 przestronnych sal lekcyjnych, jak również dostęp do ogrodu i basenu. Program zajęć dodatkowych jest rozbudowany - uczniowie uczestniczą w pieszych wycieczkach po Alpach i wokół jeziora Schliersee, w zajęciach sportowych (np. badmington, pływanie, górska jazda na rowerze), w różnorodnych zajęciach integrujących (np. pokazy mody, pokaz talentów, karaoke), czy innych aktywnościach (np. barbeque, pokazy filmowe, plażowanie przy jeziorze). W każdym tygodniu przewidziane są dwa wyjazdy popołudniowe i jedna wycieczka całodniowa do Monachium.

W obozie uczestniczą młodzi ludzie z kilkudziesięciu krajów, co stwarza niepowtarzalną, międzynarodową atmosferę. Doskonale przygotowany do pracy z młodzieżą zespół lektorów i animatorów dba o to, aby zarówno czas zajęć językowych, jak również wspólnie spędzony czas wolny, pomagały młodzieży w rozwoju umiejętności językowych. Wspólne zainteresowania i pasje młodych ludzi są silniejsze, niż braki językowe, dlatego też szybko przełamują oni wszelkie problemy językowe, nabierają płynności wypowiedzi, poznają nowe słownictwo. Wspólne biwakowanie przy ognisku, wędrówki po górach i nuta rywalizacji podczas zajęć sportowych, doskonale integrują uczestników obozu i pozwalają im nawiązać międzynarodowe przyjaźnie na długie lata.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

adventure sports, badminton, beach games, beach volleyball, climbing, cycling, dodgeball, handball, mountain biking, mountain hiking, sports tournament, volleyball

barbecue, bicycle tours, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, film evenings, games nights, guided city tours, international evenings, karaoke, quizzes, sightseeing with a guide, talent show, hiking tours

Monachium, Zamek Nymphenburg, Jezioro Tegernsee

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:
niemiecki freestyle [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 12 students (average 10)
language levelsA2–C1
age15–17 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
hotel, room for 2–4 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka yes
ręczniki yes
internet no
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja no
accommodation from niedzieli to niedzieli
age from 15 to 17 years old
length 2–6 tyg.
1880
Reserve an option:
course 2 weeks
hotel room 2–4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

2780
Reserve an option:
course 3 weeks
hotel room 2–4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

3680
Reserve an option:
course 4 weeks
hotel room 2–4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: Munich Airport (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

ALTOEQUALSIALC

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.