język angielski w Wielkiej Brytanii

Centre of English Studies
Edynburg

Edynburg - przepiękna stolica Szkocji, posiadająca średniowieczne Stare Miasto i eleganckie, gregoriańskie Nowe Miasto. Miasto pełne ogrodów, parków i zachwycających architekturą budynków. To drugie najczęściej odwiedzane miasto Wielkiej Brytanii, zaraz po Londynie. Uważane za centrum kulturalne i historyczne regionu. Dzięki położeniu blisko morza, lasów i gór, jest również odwiedzane przez fanów natury.

Nasz obóz zlokalizowany jest w obiektach jednego z tutejszych liceów. Program zajęć i aktywności jest stworzony tak, aby studenci mogli zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej z miasta, które odwiedzają. Nasz zespół skupia się na tym, by kurs przedstawiał jak najwięcej szkockiej historii i kultury, przy jednoczesnym pogłębianiu znajomości języka i możliwości nawiązywania międzynarodowych znajomości.

W trakcie obozu oferujemy dwie możliwości zakwaterowania. Pierwsza - u rodzin goszczących, w pokojach dwuosobowych, z pełnym wyżywieniem (pakowany lunch). Druga - na kampusie blisko szkoły, w pokojach 1- lub 2-osobowych, z pełnym wyżywieniem. Bez względu na wybrany rodzaj zakwaterowania, studentom oferowany jest także bogaty program dodatkowy - w każdym tygodniu organizujemy wycieczkę całodniową oraz półdniową do ciekawych miejsc w okolicy oraz aktywizujemy uczniów podczas zajęć popołudniowych (artystyczne, sportowe, kulturowe, gry i zabawy integracyjne), a także na dyskotece.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, bowling, dodgeball, gymnastics, handball, sport in park, sports tournament, volleyball, piłka nożna

art and craft workshops, barbecue, cinema afternoon/evening, city tour/walk, conversation practice, country walk/trekking, cultural activities, disco, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, museum visits, orientation tour, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, theme workshops

Glenfinnan, Loch Ness, Isle of Skye, National Museum, Lauriston Castle

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

ALTOBritish CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.