poznawanie języka angielskiego w Irlandii - Dublin

General English with Business – CED-BG
Centre of English Studies

Opcja kursu języka angielskiego ogólnego, połączona z językiem biznesu. Skierowana dla tych studentów, którzy pragną poprawić swoje ogólne zdolności komunikacyjne, przy jednoczesnym rozwoju w zakresie słownictwa biznesowego. Studenci uczesticzą więc w zajęciach dwóch typów:
- Kurs języka angielskiego ogólnego, który odbywa się w godzinach porannych (9-12), od poniedziałku do piątku. Lekcje podzielone są na dwie części, zazwyczaj uczone przez dwóch różnych nauczyceli. Zajęcia koncentrują się na budowaniu wiedzy o języku, skupiając się przede wszystkim na pomocy w rozwoju słownictwa i poprawności gramatycznej. Na lekcjach pracujemy również nad ogólną płynnością wypowiedzi, w szczególności ustnej. Rozwijamy jednak wszystkie podstawowe umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. W dodatku do tego, pracujemy także nad scecyficznymi przypadkami w wymowie, bazując głónie na sytuacjach z życia wziętych.
- Kurs języka biznesowego, odbywający się w godzinach popołudniowych, w których lekcje skupiają się głównie na specjalistycznym języku biznesu. Ten typ kursu obejmuje takie zagadnienia jak: spotkania i negocjacje, podróże, spotkania towarzyskie (formalne i nieformalne), pisane i mówione prezentacje, analizowanie i opisywanie trendów, sprzedaż, marketing, reklama, różnice kulturowe, komunikacja pisemna, a także i inne tematy, które uczestnik takiego kursu chciałby mieć w swoim kursie.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, bilard *, bowling *, cycling *, fitness *, ice scating *, sport in park, sports tournament, volleyball, piłka nożna

art and craft workshops, barbecue, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, concerts *, cooking lessons, cultural activities, cultural events and festivals, dance lessons/workshops *, dinner in a typical restaurant *, football matches, guided city tours *, guided museum tours *, international evenings, karaoke *, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops, walking tour

Howth *, Kilkenny *, Powerscourt *, Glendalough *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

ACELSALTOEQUALSEnglishUKIALCMEI RELSA

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.