poznawanie języka angielskiego w Irlandii - Dublin

IELTS Preparation Course – CED-E2
Centre of English Studies

IELTS (International English Language Testing System) to najbardziej znany test językowy w Europie, wymagany przy aplikacjach na większość uniwersytetów anglojęzycznych. Sprawdza wszystkie cztery umiejętności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie. IELTS to bezpieczny, uznawany i solidny test rzeczywistych zdolności do komunikowania się w jezyku angielskim w edukacji, imigracji i do celów zawodowych. Wymagany jest do aplikacji na studia magistersie w takich krajach jak Irlandia, Wielka Brytania czy Kanada.

Aby uczestniczyć w kursie, musisz mieć poziom znajomości języka co najmniej B1. Jeżeli na naszym teście wstępnym osiągniesz niższy wynik, zostaniesz przypisany do kursu ogólnego. Będziemy monitorować Twoje postępny i w stosownym czasie damy Ci znać, że możesz przygotowywać się do tego egzaminu. W naszym centrum możesz do tego egzaminu podejść w szkole. Jeżeli jednak wolisz zdawać go we własnym kraju, doradzimy kiedy i gdzie możesz do niego podejść.

W placówce polecamy nasz kurs przygotowawczy do IELTS. To kurs intensywny, który przygotowuje do tego egzaminu. Skupia się na poprawie angielskiego u studenta,ale w szczególności na rozwoju technik egzaminacyjnych. Jesteśmy największym centrum testowym IELTS w rejonie, a nasi nauczyciele mają doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do tego egzaminu w krótkim czasie.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, bilard *, bowling *, cycling *, fitness *, ice scating *, sport in park, sports tournament, volleyball, piłka nożna

art and craft workshops, barbecue, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, concerts *, cooking lessons, cultural activities, cultural events and festivals, dance lessons/workshops *, dinner in a typical restaurant *, football matches, guided city tours *, guided museum tours *, international evenings, karaoke *, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops, walking tour

Howth *, Kilkenny *, Powerscourt *, Glendalough *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

ACELSALTOEQUALSEnglishUKIALCMEI RELSA

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.