Regensburg - idealne miasto do uczenia się języka niemieckiego

Niemiecki Ogólny – HR-G
Horizonte

Główny cel naszego kursu niemieckiego ogólnego to trening umiejętności komunikacyjnych. Dajemy uczniom wiele możliwości do mówienia w klasie; regularne są także ćwiczenia z zakresu rozumienia ze słuchu, aby zapoznać się z wiedzą na temat wybrzmiewania niemieckiej gramatyki. Zajęcia odbywają się w międzynarodowych grupach studenckich, przez cały rok, na wszystkich poziomach zaawansowania (konkretne daty rozpoczęcia dla zupełnie początkujących).

Rozkład zajęć: 20 lekcji/tydz. (1 lekcja = 45 min), od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 12:30, w grupach max. 12 osób. W przypadku jeżeli na kurs na danym poziomie nie ma wymaganej ilości osób (min. 5), obowiązuje redukcja godzin zajęć:
- 3-4 osoby: 15 lekcji/tydz.
- 2 osoby: 10 lekcji/tydz.
- 1 osoba: 5 lekcji indywidualnych/tydz.

Rozkład zajęć: 30 lekcji/tydz. (1 lekcja = 45 min), od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 12:30, w grupach max. 12 osób oraz zajęcia popołudniowe w minigrupie (2-4 osoby): od pon-czw od 13:30-15 i w pt od 13:30-15:00. Redukcja godzin jak w kursie 20h/tydz. (patrz wyżej). Jeżeli na zajęciach popołudniowych student jest jedynym na danym poziomie, obowiązuje redukcja: 5 lekcji/tydz.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, cycling *, ice scating *, sport in park, volleyball, piłka nożna

barbecue, boat cruises *, city tour/walk, cultural activities, cultural events and festivals, extra grammar lessons, film evenings, guided city tours *, history lessons/workshops, international evenings, lectures on various topics, museum visits, orientation tour, pronunciation lessons/workshops, pub and restaurant evenings, seminars on various subjects, sightseeng, theatre or cinema visit *

Danube River, Regensburg, Nuremberg *, Bamberg *, Weltenburg *, Munich *, Walhalla *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

IALC

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.