poznawanie języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - Shrewsbury

Shrewsbury – DS-Y3
Discovery Summer

Proponowany w Shrewsbury program ma na celu nie tylko standardową naukę języka angielskiego, lecz również rozwój umiejętności budowania i kierowania zespołem. Młodzież jest podzielona na międzynarodowe grupy, które wspólnie wykonują różnego rodzaju zadania, co pozwala jej zdobywać umiejętności pracy zespołowej i rozwijać zdolności przywódcze. Dla młodych ludzi jest to doskonała okazja do praktycznego wykorzystania języka jak i zdobycia umiejętności, które będą kluczowe w dorosłym życiu zawodowym. Z drugiej strony staranny dobór zadań i doświadczenie opiekunów sprawiają, że jest to dla uczestników obozu również fantastyczna wakacyjna przygoda.

Ośrodek mieści się w elitarnej prywatnej szkole Shrewsbury, do której uczęszczali tak sławni ludzie jak Karol Darwin czy obecny astronom królewski Lord Rees. Rozległy kampus obejmuje tereny zielone oraz obiekty sportowe: boiska do piłki nożnej i squash'a, korty tenisowe, salę sportową oraz kryty basen. Uczniowie mają także do dyspozycji dużą pracownię komputerową, teatr, studio artystyczne, studio muzyczne oraz kino. Bogate zaplecze pozwala na zapewnienie młodym ludziom różnorodnego i inspirującego programu zajęć pozalekcyjnych, dzięki czemu pobyt w Shrewsbury to nie tylko skuteczna nauka języka i praktycznych umiejętności, ale również wspaniale spędzone wakacje. Studenci kwaterowani są na terenie kampusu, w wygodnych pokojach kilkuosobowych, z łazienkami dzielonymi i z dostępem do Wi-Fi. W budynkach rezydencji znajdują się pokoje wspólne z dostępem do TV. DVD, bilardu i tenisa stołowego. Posiłki serwowane w tutejszej stołówce.

Na obozie proponowane są dwa typy programów:
1) ENGLISH + MULTI ACTIVITY ; intensywne zajęcia językowe (28 lekcji/tydz.)
2) ENGLISH + SPORTS; zajęcia językowe (20 lekcji/tydz.) + treningi sportowe (15h/tydz.) z wybranych dziedzin: taniec, tenis ziemny, jazda konna, golf, sporty ekstremalne (opcje za dodatkową opłatą!)
3) ENGLISH + TECH ACADEMY;; zajęcia językowe (20 lekcji/tydz.) + nauka kodowania w programie (15h/tydz.); opcja za dodatkową opłatą!

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

adventure sports *, archery *, badminton, baseball, canoeing, cricket, dodgeball, golf *, handball, hockey, horse riding *, pool sports, sports tournament, table tennis, tennis *, volleyball, water sports, taniec *

art and craft workshops, board games, city tour/walk, cooking lessons, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, extra grammar lessons, film evenings, film workshops, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, joga, karaoke, museum visits, music workshops, quizzes, school party, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops, coding *

Theme Park, Birmingham (Cadbury's World / Science Museum), Chester Zoo, Ironbridge Gorge / Blists Hill, Liverpool, Manchester, Warwick Castle, London

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski theme [28 lessons/week]
intensity28×45 minutes per week
Group sizeto 12 students (average 12)
language levelsA1–C1
age11–16 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 1–5 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet no
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja yes
accommodation from środy to środy
age from 11 to 16 years old
length 2–4 tyg.
3274
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1–5-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

4911
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 1–5-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

6548
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 1–5-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: London Heathrow, Manchester Airport, Birmingham Airport (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

British CouncilEnglishUKQuality  English

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.