poznawanie języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - Radley

Radley – DS-Y4
Discovery Summer

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie uniwersyteckiego Oxfordu, Radley College to jedna z najbardziej elitarnych prywatnych szkół w Anglii. Szkoła została założona w 1847 roku. Zlokalizowana jest w miejscowości Radley, 8 km na południe od Oxfordu i w odległości około godzinnej jazdy pociągiem od Londynu. Sam kampus usytuowany jest na 325 hektarach terenów zielonych i jest całkowicie samowystarczalny. Znajdują się tu zarówno udogodnienia do nauki, jak i obiekty sportowe (w tym: boisko do piłki nożnej, rugby, krykieta, tor lekkoatletyczny, boiska do tenisa i squasha, kryty basen i hala sportowa). W ośrodku jest także sala teatralna, sale komputerowe i duża stołówka.

W obozie biorą udział dzieci w dwóch grupach wiekowych (11-14 oraz 14-17), ale są one kwaterowane odzielnie. Również zajęcia lekcyjne są dla nich zóżnicowane. Aktywności pozalekcyjne dają im jednak okazję do wspólnych zabaw i spotkań. W ośrodku dostępne są dwa typy zakwaterowań, w stylu nowoczesnym i tradycyjnym. Pokoje są 1-osobowe. Sale wspólne posiadają TV, DVD, stół do bilardu i tenisa stołowego. Przebywający tu uczestnicy są pod stałą opieką wykfalifikowanej kadry. Posiłki typu „full board” (pełne wyżywienie – śniadanie, lunch, obiad, kolacja). serwowane sąw stołówce na kampusie.

Kurs obejmuje zarówno standardowe zajęcia lekcyjne jak i zajęcia warsztatowe, w ramach których uczestnicy realizują konkretne projekty np. wydanie gazetki obozowej, skomponowanie i zaśpiewanie piosenki pop, wyreżyserowanie i nakręcenie filmu, przygotowanie przedstawienia teatralnego lub występu komików, itp. Na koniec tygodnia projekt jest prezentowany wszystkim uczestnikom obozu. W ten sposób młodzi ludzie mają okazję, oprócz praktycznej nauki języka, poszerzyć swoje zainteresowania i wzbogacić się o nowe doświadczenia.

Bogaty i doskonale zbilansowany program zajęć pozalekcyjnych sprawia, iż pobyt w Radley College to również aktywnie spędzony wakacyjny wypoczynek oraz szereg okazji do bliższego poznania kultury brytyjskiej. Uczniowie mają do wyboru szereg zajęć sportowych (pływanie, badmington, koszykówka, piłka nożna, tenis, szermierka), zajęcia artystyczne i kreatywne (warsztaty plastyczne, teatralne, muzyczne itp.) i wiele innych. Obóz jest też okazją do spotkań z młodzieżą z Anglii, która bierze udział w organizowanych tu zajęciach obozowych. W programie zaplanowane są także 2 wycieczki tygodniowo np. do Londynu (London Eye, Westminster, West End), Bristolu (Centrum Nauki), Birmingham (Sea Life), Oxfordu (wycieczka po mieście), Zamku Warwick, Parku Thorpe czy Warner Bros Studio (Harry Potter). Uczestnicy mogą także wybrać dodatkowe opcje sportowe (za dodatkową opłatą): tenis, szermierka.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, bilard, dodgeball, fitness, football, gymnastics, handball, pool sports, sport in park, sports tournament, squash, swimming, table tennis, tennis *, volleyball, water sports, szermierka *

art and craft workshops, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, conversation practice, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, film evenings, film workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, international evenings, museum visits, music workshops, quizzes, school party, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Londyn (London Eye, Westminster, West End musical), Bristol (Science Centre lub SS Great Britain), Birmingham (Sea Life, Science Centre), Oxford (College tour), Thorpe Park, Warner Bros Studios (Harry Potter), Bath, Warwick Castle

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski theme [30 lessons/week]
intensity30×45 minutes per week
Group sizeto 12 students (average 14)
language levelsA2–C2
age14–17 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, pokój jednoosobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet no
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja yes
accommodation from środy to środy
age from 11 to 17 years old
length 2–4 tyg.
3599
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

5398
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

7197
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: London Heathrow (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

British CouncilEnglishUKQuality  English

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.