Paryż - kurs języka francuskiego

Paryż – ACC-Y
Accord

Nasz obóz języka francuskiego jest skonstruowany specjalnie na potrzeby dzieci i młodzieży. Zapewnia to, co najważniejsze dla rodziców (bezpieczeństwo, jakość nauczania, komfort, higienę i zdrowe jedzenie) oraz dla uczestników (odkrywanie Paryża, przyjaźnie z młodymi ludźmi z całego świata, gry i zabawy).

Uczestnicy obozu zakwaterowani są w naszej rezydencji, zlokalizowanej w południowej części Paryża, w pobliżu metra, sklepów i najsławniejszych atrakcji turystycznych miasta: Luwru, Wieży Eiffla, Montmartre czy Notre Dame. Tu, na miejscu, odbywają się też zajęcia lekcyjne. Proponowane pokoje są przestronne i wygodne, mieszczą do 4 osób jednocześnie. Na piętrach zlokalizowane są wspólne toalety i prysznice. Pościel zmieniana jest raz w tygodniu, przez cały okres pobytu uczestnika na obozie. Ręczniki zapewnione na miejscu. Dodatkowo: całodobowy monitoring, klasy (30 sal) wyposażone w sprzęt audiowizualny, restauracja samoobsługowa z wyjściem na taras, salon studencki, hala sportowa, sala komputerowa z dostępem do Internetu, maszyny z przekąskami i napojami. Posiłki (śniadanie, lunch, kolacja) serwowane są w restauracji, w cenie obozu jest również popołudniowa przekąska. Podczas wyjść, posiłek czasem może być zastąpiony inną formą (np. piknik). Dostępne są również opcje posiłków wegetariańskich.

Oprócz zajęć językowych, uczestnicy obozu uczestniczą w szerokiej gamie zajęć pozalekcyjnych. Organizatorzy naszych zajęć posiadają certyfikaty BAFTA (ekwiwalent Certificate of Aptitude for Entertainments Organisers). W dniu przyjazdu uczestnicy zapisują się na aktywności, w których chcą wziąć udział podczas dwóch zajęć popołudniowych tygodniowo. Mają do wyboru m.in. różnorodne zajęcia sportowe, kulturowe czy artystyczne, takie jak: gry terenowe, karaoke, teatr, badminton, tenis stołowy, siatkówka, piłka nożna, koszykówka, taniec, grafika itp. Po kolacji uczestnicy wybierają się na wyjścia po mieście lub biorą udział w zorganizowanych zajęciach na kampusie (trzy zorganizowane zajęcia i/lub wyjścia tygodniowo). Co każde dwa tygodnie – jedna wycieczka całodniowa! Wyjścia na miasto organizowane są we współpracy z profesjonalnymi przewodnikami – studenci będą mieli okazję zwiedzić m.in. katedrę Notre Dame, Wersal, Luwr, Montmartre, Muzeum d’Orsay czy Wieżę Eiffel. Dodatkowo, uczestnicy mogą wykupić także całodzienne, weekendowe wycieczki poza miasto (Disneyland, Park Rozrywki Astérix, Zamki Doliny Loary - ceny w granicach od 150 do 180 EUR za wycieczkę).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, dodgeball, handball, sports tournament, volleyball, piłka nożna

cinema afternoon/evening, city tour/walk, cultural activities, disco, farewell party, film evenings, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, quizzes, shopping, sightseeng

St Germaindes Pres, Sorbonne, Jardin de Luxembourg, Montparnasse, Carnavalet Museum, Jardin des Plantes, Dinseyland *, Asterix Leisure Park *, Loire Valley Castles *

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:
francuski classic [15 lessons/week]
intensity15×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 15)
language levelsA1–C2
age12–14 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 4 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki yes
internet no
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja no
accommodation from niedzieli to soboty
age from 12 to 17 years old
length 1–6 tyg.
1990
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

2985
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

3980
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: Charles de Gaulle (190 EUR w obie strony).

book now!

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.