poznawaj język angielski na kursie na Malcie

Swatar (Day Programme) – EC-DC
EC English

Położona w sercu południowej części Morza Śródziemnego, Malta to pełna słońca wyspa. Odznacza się ciepłym klimatem, niebieskim morzem i przyjaznymi ludźmi, sprawiając, że jest też doskonałym miejscem do wakacyjnego wypoczynku i nauki angielskiego (jako że ten język, obok maltańskiego, jest tu na co dzień używany).

W niniejszym kursie oferujemy tzw. DAY PROGRAMME - czyli same zajęcia językowe z programem dodatkowym, bez zakwaterowania (dzieci mieszkają wtedy ze swoimi rodzicami, przebywającymi tu na wakacjach czy w innych opcjach zakwaterowania, wybranych samodzielnie przez opiekunów; rodzice mogą także brać udział w naszych kursach dla dorosłych w głównej szkole w St. Julian's). Program realizowany w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Placówka, w której prowadzone są zajęcia dla młodzieży, to prywatna szkoła z internatem - St Martin’s College, w miejscowości Swatar. Zapewnia ona bezpieczne i wygodne środowisko do nauki języka obcego. Ma doskonałego koordynatora, jest także w pełni klimatyzowana, przez co świetnie nadaje się do nauki podczas gorących, letnich dni. W szczycie sezonu używamy także zaplecza edukacyjnego w szkole głównej w St. Julian's. Dzieci w programie Day Programme są odbierane codziennie rano spod naszej szkoły głównej w St. Julian's i dowożone do szkoły St Martin's prywatnym busem; po wszystkich zajęciach są odwożone w to samo miejsce.

Sam kurs opiewa na 20 godzin lekcyjnych tygodniowo (15 godzin zegarowych; zajęcia w godzinach porannych lub popołudniowych, naprzemiennie z programem aktywności pozalekcyjnych). Kurs skupia się na poprawie umiejętności języka angielskiego poprzez liczne ćwiczenia z zakresu: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Duży nacisk kładziony jest na mowę i używanie języka, aby dać studentom poczucie pewności siebie i nadawania im płynności wypowiedzi. Lekcje są angażujące i wymyślone specjalnie na potrzeby młodych uczniów. Nauczyciele dbają o to, by w trakcie zajęć brać pod uwagę zainteresowania, zgłaszane przez dzieci. Regularnie sprawdzają ich wiedzę za pomocą testów i zajęć konwersacyjnych.

Oprócz zajęć językowych, dzieci mają zapewniony także bogaty pakiet aktywności pozalekcyjnych. Są one dla nich organizowane każdego dnia, rano lub popołudniu (naprzemiennie z zajęciami lekcyjnymi). Lekcje wraz z programem dodatkowych aktywności trwają zazwyczaj do godziny około 16:00-17:00. W trakcie dnia dzieci mają zapewniony lunch na terenie szkoły (lub poza nią w przypadku przebywania na aktywnościach poza budynkiem szkolnym). Dzieci po zajęciach odwożone są pod szkołę główną w St. Julian's (około 18:00). Przykładowe zajęcia pozalekcyjne: Park Wodny Splash&Fun, rejs po zatoce, Valetta Visual Show, barbeque, plaża Sandy Beach, Mdina, zajęcia sportowe i inne.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, beach games, beach volleyball, dodgeball, handball, sports tournament, volleyball, water sports, piłka nożna, pływanie

art and craft workshops, barbecue, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cultural activities, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, museum visits, orientation tour, quizzes, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit, welcome party

St. Julians, Splash and Fun Water Park, Comino, Blue Grotto, Valetta, Science Centre, Vittoriosa, Golden Bay, Gozo, Sliema

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.