Cork - kurs języka angielskiego

Cork – IHD-Y1
IH Dublin

Cork to drugie pod względem wielkości miasto Irlandii, położone na południowym wybrzeżu kraju, w odległości 2,5 godziny jazdy od stolicy, Dublina. Cork to piękne miasto, zamieszkałe przez blisko 160 tysięcy mieszkańców, sławnych ze swojej gościnności.

Nasz obóz odbywa się w obiektach historycznego University College Cork. Kampus usytuowany jest na 44 akrach pięknych, zielonych terenów i znajduje się w odległości zaledwie 15-miinutowego spaceru od centrum Cork. Oferuje wyjątkowe udogodnienia dla przebywających tu studentów - kryty basen, ściankę wspinaczkową, korty tenisowe czy boisko do koszykówki oraz sala gimnastyczna. Oprócz tego są tu także wygodnie i nowocześnie urządzone sale lekcyjne, biblioteka z czytelnią, dostęp do Wi-Fi i własna restauracja.

W trakcie obozu uczestnicy mogą zamieszkać w rezydencji, na terenie kamousu lub u specjalnie wybranych rodzin goszczących.
- Program w rezydencji oferuje m.in. zamieszkanie w nowowczesnych apartamentach, z 4-5 jednoosobowymi pokojami, z wyposażoną kuchnią, salonem i łazienką; zapewniona pościel i ręczniki; różnorodność posiłków, serwowanych w restauracji na kamopusie; program dodatkowy (w każdym tygodniu) - 2 wycieczki półdniowe, wycieczka całodniowa w sobotę, codzienne zajęcia wieczorne na kampusie i poza nim dla osób mieszkających na kampusie; wieczorna dyskoteka raz w tygodniu; warsztaty z digital media (tworzenie e-portfolio, animacja komputerowa, blog, szkolny newsletter, kodowanie).
- W przypadku programu z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej masz zapewnione: pokój 2-osobowy, ze studentem innej narodowości; bilet na komunikację miejską (w przypadku, gdy dom rodziny znajduje się w odległości dalszej niż 15 minut spacerem od szkoły); posiłki spożywane z rodziną (z wyjątkiem ciepłego lunchu, serwowanego na kampusie - od poniedziałku do piątku); program zajęć dodatkowych (na tydzień) - 1 wycieczkę półdniową, jedną wycieczkę całodniową w sobotę, dyskotekę raz w tygodniu; warsztaty z digital media.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, bowling, dodgeball, football, handball, pool sports, sports tournament, swimming, tennis, volleyball, water sports, ścianka wspinaczkowa

art and craft workshops, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cultural activities, cultural events and festivals, disco, drama workshops, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, karaoke, museum visits, quizzes, school party, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Cork Gaol Trip, Kinsale and Charles Fort, Cork City Centre, Dublin

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

ACELSMEI RELSA

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.