kursy języka francuskiego we Francjii - Antibes

DELF – CIA-E
Centre International d'Antibes

Ten kurs jest dedykowany wszystkim studentom, na poziomach już od podstawowego, którzy przygotowują się do egzaminu DELF (Diplôme d’Etudes en Langue Française) - oficjalnego dyplomu, potwierdzającego znajomość języka na poziomach A1, B1 i B2. Kurs pozwala na naukę gramatyki, umiejętności komunikacyjnych i metodologii wymaganej przy egzaminie na danym poziomie zaawansowania. Zajęcia w klasach przygotowujących się do egzaminu DELF są otwarte dla osób nie przygotowujących się do tego egzaminu, jednakże kursanci DELF regularnie ćwiczą na dokumentach egzaminacyjnych; mają także oddzielny zeszyt ćwiczeń, regularnie sprawdzany przez swoich nauczycieli.

Kurs zakłada 30 godzin lekcyjnych tygodniowo: 20 godzin zajęć języka ogólnego francuskiego + 10 godzin skupiających się na przygotowaniu do egzaminu.

Egzamin DELF odbywa się w ciągu maksymalnie 3 dni ostatniego tygodnia kursu przygotowawczego. W ciągu reszty tygodnia studenci mają normalnie swoje zajęcia. Podejście do egzaminu wiąże się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty za egzamin - płatny w szkole, ale przekazywany w całości do francuskiej administracji.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, bilard *, extreme sports *, horse riding *, volleyball, water sports *, pływanie

barbecue, boat cruises *, cheese & wine tasting *, cheese tasting, city tour/walk, cooking lessons *, cultural activities, guided city tours *, international evenings, international food day, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng

St. Paul de Vence *, Côte d'Azur *, St. Tropez *, Grasse *, Eze et La villa Rothschild *, Cannes *, Archeological Museum *, Picasso Museum *

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

EQUALS

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.