Marbella - kurs języka hiszpańskiego

Marbella Centro – RX-Y1
Enforex

Otoczona kilometrami pięknych plaż Marbella, to jedna z najmodniejszych i najpopularniejszych miejscowości nadmorskich w Europie. Łagodny klimat, słoneczna pogoda, ciepłe morze oraz doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych sprawiają, że przez większą część roku miasto jest pełne zamożnych i sławnych gości.

Nasz obóz w Marbelli to duży, ogrodziny kompleks, usytuowany w spokojnym i ładnym sąsiedztwie. Położony jest w odległości 5-minutowego spaceru od starej dzielnicy Marbelli, jej malowniczych uliczek, biało-malowanych budynków ozdobionych kwiatami oraz pełnymi życia placami. Ta unikalna, wygodna lokalizacja, pozwala uczestnikom obozu na branie aktywnego udziału w życiu miasta - mogą tu robić zakupy, cieszyć się słońcem i przekąskami na licznych tarasach i podziwiać przepiękne, śródziemnomorskie widoki. Jedynie 10 minut dzieli obóz od najbliższej plaży. Bliska odległość od centrum sprawia, że obóz jest doskonałym wyborem dla starszych, niezależnych studentów. Uczstnicy biorą udział w programie jezykowym oraz zorganizowanych aktywnościach, ale mają także możliwość samodzielnego opuszczania kampusu (za wcześniej wydaną zgodą rodzicielską).

W naszym głównym budynku znajduje się 24-godzinna recepcja, maszyny z napojami i przekąskami, publiczny telefon, jadalnia, salon telewizyjny oraz trzy pokoje konwerencyjne. Na zewnątrz dostępny jest duży, odkryty basen, trzy boiska sportowe, kort tenisowy, otwarty taras oraz rozległy, zielony ogród. Studenci kwaterowani są na miejscu, w rezydencji, w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych, z łazienkami en-suite. Posiłki (śniadanie, lunch, popołudniowa przekąska i kolacja), serwowane na miejscu - z wyjątkiem dni, kiedy studenci opuszczają na dłużej obóz (np. na wycieczki) - wtedy dostają pakowany lunch i przekąskę.

Oprócz zajęć językowych, studenci uczestniczą w bogatym programie dodatkowym. Każdego dnia organizowane są różne aktywności: sportowe (piłka nożna, pływanie, tenis itp.), artystyczne (warsztaty teatralne, filmowe, muzyczne, plastyczne itp.), kulturalne (dyskoteki, gry i zabawy integracyjne itp.). Gwarantowane również wycieczki półdniowe i całodniowe (te ostatnie w weekendy). Istnieje również możliwość wykupienia rozbudowanych zajęć opcjonalnych (za dodatkową opłatą), np. treningi piłki nożnej, golfa, tenisa, jazdy konnej, jogi, tańca nowoczesnego lub zajęć artystycznych (warsztaty teatralne czy kreatywnego tworzenia.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, badminton, basketball, beach games, beach volleyball, darts, dodgeball, fitness, football *, golf *, handball, horse riding *, pool sports, sports tournament, swimming, tennis *, volleyball, water sports, modern dance *, joga *, paddleball *

art and craft workshops, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cultural activities, cultural events and festivals, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, film evenings, film workshops, football matches, games nights, guided city tours, joga *, museum visits, quizzes, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops

Puerto Banús, Mijas, Marbella, Seville, Granada, Tarifa, Ronda, Sierra de las Nieves

* zajęcia dodatkowo płatne

 

hiszpański freestyle [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 12)
language levelsA0–C2
age14–18 years old
Course duration (weeks)
course fees24
course+
residence, room for 2–6 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet no
sprzątanie n/a
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to soboty
age from 15 to 17 years old
length 2–4 tyg.
1825
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 2–6-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

3425
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 2–6-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: Málaga Airport (85 EUR w jedną stronę, 170 EUR w obie strony).

book now!

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.