język francuski we Francjii

Nicea – SC-Y3
Sprachcaffe

Nicea jest przepięknym i tętniącym życiem miastem, które nigdy nie usypia. Znajduje się w najpiękniejszym i najbardziej zróżnicowanym regionie Francji, obejmującym Prowansję, Alpy i Lazurowe Wybrzeże (słynne Cote d'Azur). Tylko pół godziny drogi dzieli Niceę od nieznośnie bogatego Monako i czerwonych dywanów w Cannes. Położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego, oczaruje i urzeknie każdego turystę. Słońce, obecne tu przez 320 dni w roku, pulsujące życie nocne, gwiazdy i osobistości z całego świata - przebywając tu na obozie językowym, z pewnością spędzisz tu cudowne i godne zapamiętania chwile!

Nasza szkoła mieści się w pięknym budynku z okresu Belle Epoque, w samym centrum Nicei, a zarazem zaledwie 10 minut spacerem od plaży i słynnej Promenade des Anglais. W budynku znajduje się 7 sal zajęciowych z dostępem do sprzętu audio-video, salon studencki czy sala komputerowa, a także bezprzewodowy dostęp do Internetu. W lecie zajęcia odbywają się również w drugim budynku znajdującym się 10 min. spacerem od budynku głównego. Na czas trwania kursu zapewniamy niezbędne do nauki materiały edukacyjne. Otaczająca Cię atmosfera pobudzi Twoje zmysły, a nauka będzie przyjemną przygodą!

W Nicei oferujemy zakwaterowanie w szkolnej rezydencji. Będziesz mieć tu okazję poznać sympatyczne osoby w Twoim wieku, z którymi będziesz mógł spędzać swój czas wolny oraz ćwiczyć język francuski również po zajęciach. Budynek znajduje się w odległości 20 minut spaceru od naszej szkoły i plaży. W cenie obozu otrzymasz pełne wyżywienie, dzięki któremu będziesz mógł ładować swoje akumulatory po długim dniu wrażeń, nauki i zwiedzania. Lunch otrzymasz w formie suchego prowiantu, aby móc go zabierać ze sobą do szkoły.

Oprócz kursu językowego i zakwaterowania, będziesz mieć aktywnie zorganizowany czas wolny. Atrakcyjne zajęcia dodatkowe sprawią, że obóz językowy będzie dla Ciebie niezapomnianym doświadczeniem! W ramach zajęć pozalekcyjnych oferujemy różnorodne rozrywki, począwszy od sportu, jak na przykład siatkówka plażowa czy kręgle, poprzez urozmaicony program wieczorny - kino na powietrzu i imprezy oraz grill, po zwiedzanie Nicei oraz wycieczki do Grasse, Eze Village czy St. Paul de Vence i słynnego Monako! Nasi opiekunowie dbają o to aby uczestnicy obozu w bezpieczny i zorganizowany sposób mogli również skorzystać z bujnego życia nocnego Nicei.

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie opiekunów, jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez szkołę godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, beach games, beach volleyball, bilard, bowling *, dodgeball, handball, kitesurfing *, sport in park, volleyball, pływanie

cinema afternoon/evening, city tour/walk, conversation practice, cooking lessons, cultural activities, farewell party, guided city tours, guided museum tours, international evenings, orientation tour, quizzes, shopping, sightseeng, welcome party

Antibes, Monaco, Cannes, Park Phoenix, Villefrance-sur-Mer

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Akredytacje

ALTO

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.