Rosyjski Ogólny – LD-G
Liden & Denz

Metoda komunikacyjna w małych grupach do 12 studentów sprawia, że ten kurs jest przyjemnym i produktywnym doświadczeniem. Nasz standardowy kurs języka rosyjskiego ogólnego daje uczestnikom szansę na naukę umiejętności radzenia sobie w "życiowych" i prawdziwych sytuacjach.

Kurs jest odpowiedni dla osób na wszystkich poziomach znajomości języka, przez cały rok. Jednakże początkujący mogą rozpocząć kurs tylko w konkretnych datach. Wszyscy studenci przybywający do szkoły (również początkujący) MUSZĄ być zaznajomieni z rosyjskim alfabetem - cyrylicą.

W cenie: zajęcia językowe, test poziomujący, materiały do nauki, certyfikat po kursie, spacer orientacyjny z przewodnikiem.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bowling *, cycling *, ice scating *

art and craft workshops, boat cruises *, city tour/walk, concerts *, conversation practice, cooking lessons *, cultural activities, cultural events and festivals *, guided city tours *, guided museum tours *, guided walks, international evenings, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops, visit to a brewery *

Peter and Paul Fortress *, Tsarskoe Selo (Pushkin) *, Pavlovsk *, Peterhof *, Veliky Novgorod *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

EQUALSIALC

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.