Rosja - kurs języka rosyjskiego

Rosyjski Indywidualny – LDM-O
Liden & Denz

Kurs indywidualny języka rosyjskiego stworzony jest na potrzeby studentów, którzy pragną skupić się na konkretnych zagadnieniach językowych. Nauczyciel i student determinują wspólnie zawartość kursu. Student jest przed przyjazdem proszony o wskazanie rejonów językowych i zainteresowań, na których chce się skupić na lekcjach. Kwestionariusz jest wypełniany on-line, aby nauczyciel mógł przygotować materiały, plan studiów i słownictwo potrzebne do przeprowadzenia zajęć.

Kurs indywidualny szczególnie polecany jest tym, którzy planują tu na dużej zamieszać lub przeprowadzić się w związku z pracą. Te zajęcia są wymagające i wymagają pełnej koncentracji przez całą zaplanowaną długość kursu. Program dostępny jest w różnych intensywnościach - w przypadku wyboru kursu 30-godzinnego, uczeń prowadzony jest przez dwóch nauczycieli.

Kurs indywidualny może być przeprowadzany na terenie szkoły lub w miejscu zakwaterowania studenta, w zależności od preferencji.

W cenie: zajęcia językowe, test poziomujący, analiza potrzeb, materiały do nauki, certyfikat po kursie, spacer orientacyjny z przewodnikiem.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bilard *, bowling *, cycling *, ice scating *

art and craft workshops, boat cruises *, city tour/walk, conversation practice, cooking lessons, cultural activities, cultural events and festivals, extra grammar lessons, guided city tours *, guided museum tours *, international evenings, museum visits, orientation tour, pronunciation lessons/workshops, pub and restaurant evenings, theme workshops

Museum of Vodka *, Moscow Planetarium *, Ostankinskaya TV tower *, Kremlin - Armory and the Diamond Tresuary *, Moscow metro and Old Arbat *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

EQUALSIALC

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.