poznawanie języka angielskiego na Malcie - Sliema

Angielski Konwersacyjny – IEL-K
IELS Malta

Kurs angielskiego konwersacyjnego to kurs stworzony po to, by pomóc Ci mówić po angielski w sposób naturalny. Nauczamy poprzez zabawę i wspólne ćwiczenia, pozwalające na szybkie osiągnięcie wyników. Kurs pozwoli Ci na ćwiczenie technik konwersacji i naukę angielskiego takiego, jakim posługują się native speakerzy. Po naszym kursie na pewno nabierzesz pewności siebie w mówieniu po angielsku.

W każdym tygodniu zaplanowanych jest 10 lekcji konwersacyjnych (zazwyczaj w godzinach popołudniowych) w grupach na różnych poziomach zaawansowania, w których jest maksymalnie 12 uczniów. Dzięki temu będziesz mieć możliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi, przy jednoczesnym daniu możliwości nauczycielowi na skupieniu się na indywidualnych potrzebach każdego ze studenta. Lekcje będą skupiać się na dokładności i płynności wypowiedzi. Nauczyciel będzie poprawiać Twoje błędy, ale pozwoli także na eksperymentowanie i naukę komunikacji w zakresie Twoich umiejętności językowych. Pod koniec kursu możesz oczekiwać poprawy kompetencji komunikacyjnych i uczucia większej pewności siebie oraz niezależności jako ucznia.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

adventure sports *, bilard *, bowling *, diving *, water sports *

boat cruises *, boat party *, dinner in a typical restaurant *, guided city tours *, guided museum tours *, pub and restaurant evenings, sightseeing with a guide *

Gozo and Comino *, Mdina *, Paradise Bay *, Mediterraneo, Valetta

* zajęcia dodatkowo płatne

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.