Hiszpania - kurs języka hiszpańskiego

Hiszpański Ogólny + Joga – DQM-S
Don Quijote

Ucz się hiszpańskiego i trenuj jogę!

Oferujemy program kursu hiszpańskiego ogólnego z dodatkowymi zajęciami jogi. Program pozwala na pełną immersję w języku hiszpańskim, przy jednoczesnym pozostawieniu sobie czasu na samodzielne odkrywanie miasta. Zajęcia językowe (20 lekcji/tydz.) odbywają się zazwyczaj w godzinach porannych, w małych grupach i skupiają się na rozwoju mówienia i rozumienia, jak również komunikacji i interakcji, które są szczególnie ważne w trakcie nauki nowego języka obcego. Przydział do grup odbywa się na podstawie pisemnego i ustnego testu, odbywającego się pierwszego dnia kursu. Na zakończenie wydawany jest certyfikat uczestnictwa ze wskazaniem posiadanego poziomu językowego.

Obecny sposób życia może być wycieńczający, w szczególności, jeżeli jesteś w nowym dla siebie kraju i próbujesz zanurzyć się w jego kulturze, poznać nowych ludzi i ich kulturę. Daj więc sobie odpocząć i poświęć część swojego dnia na połączenie ciała i ducha podczas sesji jogi. Ta aktywność pozwoli Ci się zdyscyplinować, poprawić ogólną sprawność fizyczną, balans i elastyczność, zadbać o spokój oraz poznać nowych ludzi, którzy też lubią ten sport. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowanych trenerów, którzy będą Cię instruować jak wykonywać poszczególne asany, jak poprawnie oddychać i pracować nad własnym ciałem i umysłem w trakcie ćwiczeń.

Połączenie kursu językowego z treningiem jogi ma wiele plusów. Ćwiczenie technik medytacyjnych poprawi Twoją koncentrację, co będzie miało wpływ na Twoje skupienie podczas zajęć językowych w trakcie zapamiętywania nowych informacji. Same ćwiczenia fizyczne sprawią, że będziesz się czuł bardziej pobudzony. Joga to doskonały sposób na pracę nie tylko nad własnym ciałem, ale i spokojem ducha.

Akredytacje

ALTONAFSA

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.