poznawaj język francuski na kursie we Francjii

Day Camp / Course only - Antibes – CIA-DC
Centre International d'Antibes

Antibes jest bezpiecznym i rozwojowym miastem z różnorodnością rzeczy do robienia, zarówno za dnia, jak i w nocy. To jeden z naszych najpopularniejszych kierunków wśród młodych studentów. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Niceą a Cannes. Uważana jest przez wielu za młodszą wersję Saint-Tropez. Populacja 70 tys. mieszkańców sprawia, że miasto jest najlepszym kompromisem między zabawą a bezpieczeństwem, dając młodym studentom miejsce, w którym łatwo się poruszać, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Na naszych pókoloniach/zajęciach językowych uczestniczyć mogą dzieci w wieku 8-11 lat oraz 12-17 lat. Te dwie grupy wiekowe mają oddzielne zajęcia językowe, aktywności czy wycieczki. W niniejszej ofercie przedstawiamy opcję dla dzieci, które przyjeżdżają do Antibes ze swoimi rodzicami/opiekunami i z nimi mieszkają (nie mieszkają z innymi uczestnikami na terenie obozu).

Zajęcia odbywają się w ośrodku Horticole, zlokalizowanym w mieszkalnej dzielnicy Antibes. Otoczony jest on ogrodami, ma wszystko: sale lekcyjne, basen, kafeterię, pokój telewizyjny, salę teatralną oraz boiska sportowe. Lunche serwowane są również na kampusie, w stylu bufetu (z wyjątkiem dni, kiedy organizowane są pikniki lub wycieczki całodniowe). Na terenie ośrodka również Wi-Fi oraz pralnia. Należy pamiętać - na kampusie nie ma klimatyzacji.

W trakcie obozu, młodzież, oprócz zajęć lekcyjnych, ma organizowany czas wolny:
- popołudniowe zajęcia pozalekcyjne (np. żegluga, zajęcia i zawody sportowe, wyjścia na plażę) oraz wieczorne (barbeque, dyskoteka, pokazy tańca, gry zespołowe)
- wycieczki, w tym w każdym tygodniu: jedna wycieczka całodniowa w weekend (np. Wyspy Lérins, Monaco, park rozrywki) i wycieczka półdniowa w tygodniu (np. Cannes, Marineland, Nicea)
Dodatkowo, na miejscu, istnieje możliwość wykupywania dodatkowych atrakcji typu: wyjście na mini-golfa, przejażdżka banana boat, paintball, snorkeling w morzu itp.

Istnieje możliwość zakupienia niniejszych pakietów:
- półkolonie ("day programme"): kurs, pakiet aktywności, lunche
- sam kurs ("course only"): kurs, lunche

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, beach games, beach volleyball, bowling *, dodgeball, fitness, handball, minigolf *, paintball *, pool sports, snorkeling *, sports tournament, table tennis, volleyball, water sports, zumba, piłka nożna, pływanie

barbecue, boat cruises, city tour/walk, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, museum visits, shopping, sightseeng, theme workshops

Nicea, Cannes, Monaco, Marineland, Lérins Islands

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

EQUALS

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.