Wielka Brytania - kurs języka angielskiego

London Hampstead – LIH-Y2
Language Studies International

Nasza placówka znajduje się w centrum Hampstead, zielonych i bogatych przedmieściach Londynu (ok. 20 min podróży do Oxfrod Street i centrum). Szkoła zlokalizowana jest w pięknej mieszkalnej dzielnicy, przy cichej, spokojnej i bezpiecznej ulicy. Zajmujemy pięknie odnowiony, tradycyjny budynek, przystosowany na potrzeby szkoły językowej. Oprócz sal lekcyjnych znajduje się tutaj także przestronny ogród, stoły do ping-ponga czy salka studencka. W całym budynku Wi-Fi. W szkole regularnie odbywają się również zajęcia dla dorosłych - to również okazja do tego, by uczyć się angielskiego rodzinnie (rodzice i dzieci mogą uczyć się w tym samym miejscu).

W naszym programie młodzież ma zagwarantowane 20 lekcji językowych tygodniowo, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem i pakiet aktywności towarzysko-kulturalnych, w tym wycieczkę całodniową w weekend (zazwyczaj sobota). Zajęcia lekcyjne zazwyczaj odbywają się w godzinach porannych, od poniedziałku do piątku. Po nich spożywany jest lunch, a następnie następuje program dodatkowy - tutaj m.in. zajęcia sportowe, wizyty w muzeach, wyjście do teatru, wycieczka zakupowa itp. (aktywności te zazwyczaj w godzinach między 13:45-16:30 lub 17:00. Wycieczka w weekend może obejmować takie kierunki jak np. Hampton Court Palace, Greenwich).

Nasi studenci kwaterowani są standardowo u naszych sprawdzonych rodzin goszczących w pokojach 2-osobowych. Takie zakwaterowanie daje możliwość nauczenia się więcej o brytyjskiej kulturze i sposobie życia. W jednej rodzinie zakwaterowanych może być od 2 do 4 studentów jednocześnie. Osoby poniżej 16-go roku życia (o ile nie będzie przeciwskazań) mogą być kwaterowane z osobami posługującymi się tym samym językiem, aby czuły się pewniej podczas wspólnego podróżowania z/do szkoły. Zgodnie z brytyjskim prawem, osoby między 12 a 15 rokiem życia mogą mieszkać u brytyjskiej rodziny maksymalnie 4 tygodnie. Mieszkając u rodziny uczniowie mają zagwarantowane: pościel i ręczniki, dostęp do prania, dobre połączenie komunikacyjne ze szkołą. Maksymalna godzina, do której uczniowie muszą być w domu rodziny goszczącej to godzina 21:00. Mieszkając u rodziny goszczącej sugeruje się, by uczniowie zakupili Oyster Card na komunikację miejską (cena karty nie jest zawarta w cenie obozu).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

dodgeball, handball, sport in park, sports tournament, table tennis, volleyball, piłka nożna

city tour/walk, cultural activities, football matches, guided city tours, guided walks, museum visits, orientation tour, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit

National Gallery, West End Musical, Madame Tussauds, Covent Garden, Greenwich, Hampton Cout Palace

* zajęcia dodatkowo płatne

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.