Canterbury  - interesujące miasto do nauki języka angielskiego

Cantebury (Basketball Camp) – CEG-Y6
Stafford House

Canterbury leży w sercu wiejskiego rejonu Kent, który znany jest jako „Ogród Anglii”. Ten zakątek Wielkiej Brytanii jest bogaty w historię w związku ze swoim położeniem blisko głównych ziem Europy - z tego względu pełno jest tu m.in. zamków obronnych! Paryż i Bruksela znajdują się w niedalekiej odległości, do dotarcia do nich potrzeba tylko krótkiej podróży. Miasto popularne jest także wśród studentów – znajdują się tu aż trzy uniwersytety! To miasto ładne, przyjazne, w którym łatwo się poruszać. Odznacza się też dużym bezpieczeństwem, stąd jest idealne dla młodych uczniów, przyjeżdżających tu na obóz.

Nasza szkoła jest jasna i przestronna, znajduje się w odległości zaledwie kilku kroków od średniowiecznego centrum miasta. W centrum nauki studenci mają do dyspozycji pokój studencki, pokój komputerowy, bibliotekę, pokój do nauki samodzielnej, kafejkę oraz ogród. Na terenie całej placówki dostęp do Wi-Fi. Studenci korzystają też z lokalnych udogodnień sportowych (hala sportowa, basen). Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, studenci kwaterowani są w tutejszej rezydencji. W rezydencji pokoje są 1-4 osobowe, z łazienkami en-suite. Trzy posiłki wliczone w cenie (gorący lunch i kolacja) serwowane w szkolnej stołówce. Studenci w trakcie pobytu mogą robić pranie (pralnia w rezydencji).

Oferujemy tu połączenie kursu angielskiego (15h lekcyjnych w tygodniu) z treningami koszykówki (9h w tygodniu). Treningi przeprowadzane są przez wykfalifikowanych trenerów, w małych grupach, pozwalając na spersonalizowaną uwagę i szybkie osiąganie wyników. Podczas naszego obozu, oprócz zajęć lekcyjnych, uczniowie mają okazję w każdym tygodniu wziąć udział w wycieczce całodziennej (w takich kierunkach jak: Londyn, Brighton, Cambridge) oraz jednej wycieczce półdniowej (np. do zamku Dover i Leeds czy doków Chatham). Za dodatkową opłatą można wybrać się na i na inne wycieczki całodniowe, np. do Oxfordu, Windsoru czy Thorpe Park. Wieczorami, po lekcjach angielskiego i treningach lub wycieczkach, uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w bogatym programie aktywności wieczornych np. dyskoteka, talent show, wieczorki integracyjne i międzynarodowe.

zobacz przykładowy plan tygodnia

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.