kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii - Madryt

Kurs hiszpańskiego i lekcje sztuki – AIL-PCA
Madryt

OPIS KURSU:
Madryt to nie tylko stolica Hiszpanii, ale także kulturalne centrum hiszpańskiej bohemy: można by długo wymieniać nazwiska słynnych hiszpańskich mistrzów (m.in. Goya, Velázquez, El Greco i oczywiście Picasso), a i współczesna scena artystyczna jest nie mniej fascynująca. Poza tym Madryt postrzegany jest jako jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie dla miłośników muzeów. Nie ma lepszego sposobu, by zajrzeć w umysły wielkich mistrzów, niż zagłębić się w ich ojczysty język, zobaczyć Hiszpanię ich oczami i nauczyć się wyrażać siebie tak jak oni.

Dynamiczne lekcje hiszpańskiego (20 lekcji/tydz.), obejmujące ćwiczenia gramatyczne, dyskusje i zabawy, poprowadzą oczywiście nasi inspirujący nauczyciele. Artystyczną część kursu (8 lekcji/tydz.) powierzyliśmy jednej z najważniejszych szkół artystycznych w Madrycie. Uczniowie mogą wybierać między dwoma środkami wyrazu: malarstwem i rysunkiem lub ceramiką. Profesjonalni artyści poprowadzą Cię przez nowe techniki, doradzą, jak używać koloru i tekstury, oraz zachęcą do eksplorowania własnego stylu. Zajęcia artystyczne prowadzone są w studiu artystycznym, gdzie każdy student pracuje nad własnym dziełem. Instruktorzy zapewniają indywidualne instrukcje podczas prac. Uczniowie mogą tworzyć różnorodne prace na każdych z zajęć lub pracować nad jednym dziełem przez kolejne sesje.

WYMAGANIA:
Do uczestnictwa w kursie wymagana jest znajomość hiszpańskiego na poziomie minimum A2.

W CENIE KURSU:
- Zajęcia językowe: 20 lekcji/tydz.
- Zajęcia artystyczne: 8 lekcji/tydz.
- Zajęcia kulturalno-rozrywkowe: 5 atrakcyjnych zajęć kulturalno-rozrywkowych w tygodniu. Odkrywaj wspaniałe muzea i malownicze zakątki Madrytu od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30 - 15:10 lub 17.15–18.55 (zazwyczaj).
- Podręczniki i materiały do kursu hiszpańskiego ogólnego.
- Powitalne spotkanie z tapas i napojami.
- Test poziomujący przed kursem.
- Certyfikat po kursie.

INNE INFORMACJE O KURSIE:
- Wielkość grup: W grupach językowych średnio uczy się 6 osób, ale nie więcej niż 8. W grupach artystycznych zazwyczaj jest od 3 do 7 osób.
- Harmonogram: od poniedziałku do piątku, w godzinach porannych i popołudniowych.
- Długość zajęć: 1 godzina lekcyjna = 50 min.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

cycling *, piłka nożna *

art and craft workshops, bicycle tours *, city tour/walk, conversation practice, cooking lessons, cultural activities, dance lessons/workshops *, dinner in a typical restaurant, flamenco dance lessons *, guided city tours *, guided museum tours *, history lessons/workshops, international evenings, orientation tour, pronunciation lessons/workshops, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops

flamenco show *, City Tour *, Tapas Evening Out *

* zajęcia dodatkowo płatne

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.