kursy języka angielskiego na Malcie - Sliema

Teenager Course – AM-S
AM Language

Pomóż swoim dzieciom pobić letnią nudę i spróbować czegoś nowego! Zapisz dziecko na nasz "Teenager Course" i daj im możliwość odkrywania nowych możliwości oraz nauki języka na słonecznej, bezpiecznej Malcie.

Kurs skierowany jest do dzieci w wieku 12-17 lat. Został zaprojektowany na potrzeby nastolatków. Składa się z 4 codziennych sesji porannych (od 9:00-12:30). Zajęcia odbywają się w budynkach jednej z wiodących, prywatnych szkół na Malcie (Sacred Heart). Tutaj uczniowie mają możliwość wmieszać się w grupę studentów z całego świata, w bezpiecznym, zamkniętym środowisku uczniowskim (w budynku odbywają się wyłącznie zajęcia dla dzieci). Program ma własnego koordynatora, odpowiedzialnego za jakość i bezpieczeństwo, a nauczyciele są licencjonowani i wykfalifikowani do nauczania dzieci w tym wieku.

Dbamy o to, by angażować studentów w zajęcia poprzez używanie zabawnych, ciekawych i stymulujących materiałów edukacyjnych. Lekcje opierają się na licznych, krótkich i zróżnicowanych aktywnościach, aby utrzymać zaangażowanie uczniów na wysokim poziomie przez cały dzień zajęć. Wierzymy także, że młodzi uczniowie uczą się lepiej i łatwiej poprzez bezpośrednie doświadczenia. Materiały, których używamy, biorą pod uwagę różnorodne style nauki uczniów, stąd wiele tu materiałów wizualnych, słuchowych czy angażujących kinestetycznie, by nauka była zabawą. Uczniowie są zachęcani do kolorowania i zdobienia przygotowywanych przez siebie materiałów, by pozostały bardziej interesujące i angażujące.

W programie przewidziane są również aktywności pozalekcyjne. Dzięki dużej ilością słońca, niewielkich odległości i bogatej historii, Malta oferuje różnorodne możliwości zabawy poza salą lekcyjną. Wszystkie nasze aktywności są nadzorowane, gwarantowany również dowóz we wszystkie miejsca. Przykładowe aktywności: impreza powitalna, wyjście na plażę Sandy Beach, spacer po Sliemie, piesza wycieczka po Valettcie, dyskoteka, wyjście do parku wodnego Splash and Fun, brabeque, wycieczka na Comino itp.

Program skierowany jest do dzieci, które przyjeżdżają na Maltę ze swoimi rodzicami - oni przyprowadzają i odbierają je ze szkoły. Rodzice mogą w tym samym czasie brać udział w kursach dla dorosłych w naszym głównym oddziale, oddalonym o 10 minut piechotą od szkoły, w której uczą się dzieci.

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.