poznawanie języka angielskiego w USA - Nowy Jork

Nowy Jork – SCN-Y
Sprachcaffe

Nowy Jork to legendarne miasto, które nigdy nie śpi. To magiczne miejsce, oferujące nieskończenie wiele atrakcji, światowej sławy wydarzeń i koncertów oraz niepowtarzalny klimat multikulturowej metropolii. Niezależnie od tego czy lubisz wstawać rano czy chodzisz późno spać, Nowy Jork jest dla Ciebie stworzony! Wśród zapierających dech w piersiach drapaczy chmur, możesz znaleźć znakomite jedzenie, muzykę, sztukę i kulturę z całego świata. Są tu również liczne muzea, kina, teatry, musicale, kawiarnie, restauracje, festiwale, parki, sklepy i zabytki znane na całym świecie, które czekają na to, abyś je odkrył.

Nasza szkoła w Nowym Jorku zlokalizowana jest w centrum Manhattanu, a od najbliższej stacji metra dzieli ją 5-minutowy spacer. Budynek, w którym mieści się nasza placówka, został zbudowany w 1886 roku, znacznie wcześniej, niż inne, otaczające budynki i drapacze chmur. Szkoła ma znakomity widok na Madison Square Park, Midtown i dzielnicę Flatiron, jak również Statuę Wolności i wyspę Ellis. Do każdego z tych miejsc można dotrzeć metrem w ciągu kilku minut. Do dyspozycji studentów, oprócz sale lekcyjnych, jest także pokój wypoczynkowy, kącik czytelniczy, aneks kuchenny i fontanna (ulubione miejsce spotkań). W całym obiekcie dostęp do Wi-Fi.

W trakcie naszego obozu studenci mogą wybrać z trzech rodzajów zakwaterowania:
- rezydencja, znajdująca się w odległości około 30 minut transportem publicznym od szkoły, oferujące pokoje 2-osobowe, z łazienką dzieloną na korytarzu i pełnym wyżywieniem (lunch w formie suchego prowiantu)
- college; położony w odległości około 30 minut transportem publicznym od szkoły; pokoje 2-osobowe, z łazienką dzieloną i pełnym wyżywieniem (lunch w formie suchego prowiantu)

Oferujemy zajęcia dla młodzieży z całego świata prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów, w grupach maksymalnie 15-osobowych. Na czas trwania kursu językowego zapewniamy Ci wszystkie potrzebne materiały edukacyjne. Stawiamy przede wszystkim na konwersacje, które pozwolą Ci zdobyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku angielskim. Oferujemy również możliwość dokupienia dodatkowych pakietów lekcji warsztatowych z takiej tematyki jak: angielski biznesowy, umiejętności komunikacyjne, aplikowanie o pracę czy publiczne przemówienia i prezentacje.

Oprócz zajęć językowych, proponujemy bogaty program zajęć dodatkowych, z gwarantowanymi wycieczkami półdniowymi i całodniowymi (całodniowa - min. 2 tygodnie kursu). Za dodatkową opłatą można wykupić wycieczki fakultatywne np. do Niagara Falls, Bronx Zoo czy na Statuę Wolności. W standardowym programie mamy m.in. zajęcia sportowe, kręgle, kino, karaoke, dyskotekę, zwiedzanie muzeów itp.

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników szkoły jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mogą oni jednak brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, handball, sport in park, pływanie

boat cruises, city tour/walk, conversation practice *, cultural activities, guided city tours, guided museum tours, orientation tour, shopping, sightseeng, welcome party

American Museum of Natural History, Coney Island, Times Square, Ellis Island, Bronx Zoo *, Niagara Falls *, Statue of Liberty

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.