kursy języka angielskiego na Cyprze - Larnaka

Larnaca – EIC-Y
English in Cyprus

Cypr jest trzecią największą wyspą Morza Śródziemnego i jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych, przyciągając rokrocznie 2,5 miliona turystów. Nasz obóz i zajęcia odbywają się na terenie The University of Central Lancashire (UCLan Cyprus), zlokalizowanego w Pyla, w Larnace. To prestiżowy, brytyjski uniwersytet z doskonałym i nowoczesnym zapleczem naukowym oraz własnymi akademikami. Kampus oferuje nie tylko świetną lokalizację, ale także bezpieczne środowisko do życia. Znajduje się w dobrej odległości od centrum Larnaki i Agia Napa, a także w pobliżu piaszczystych plaż. To idealne miejsce to nauki, zabawy i poznawania ludzi z całego świata.

W trakcie obozu uczestnicy kwaterowani są w tutejszych akademikach. Pokoje są dwuosobowe, z łazienkami en-suite, które tworzą ze sobą małe mini-apartamenty (w której jest aneks kuchenny i salonik). Posiłki serwowane są w tutejszej stołówce studenckiej. Na terenie kampusu znajdują się także obiekty sportowe, kafejka. W całym ośrodku dostęp do Wi-Fi. Zapewnione sprzątanie (sypialnie codziennie, części wspólne - co tydzień), ręczniki, pościel, pranie.

W trakcie obozu uczestnicy, oprócz zajęć językowych, mają zaplanowany bogaty program aktywności pozalekcyjnych. Zajęcia popołudniowe to m.in. wyjścia na plażę czy basen, zajęcia sportowe czy kulturalne, a wieczorne to np. dyskoteka, quizzy, karaoke, pokazy filmowe itp. Organizujemy też, w każdym tygodniu, jedną wycieczkę całodniową i dwie półdniowe (zazwyczaj wieczorne) do atrakcyjnych miejsc w okolicy. W ich trakcie studenci odwiedzają m.in. Troodos, Fasouri czy Mall, Nikozję, Larnakę lub mają okazję udać się na rejs statkiem.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, beach games, beach volleyball, bilard, canoeing, climbing, diving, dodgeball, fitness, gymnastics, handball, pool sports, snorkeling, sports tournament, surfing, volleyball, water sports, zumba, piłka nożna, pływanie

art and craft workshops, board games, boat cruises, city tour/walk, cooking lessons, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, joga, karaoke, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops, hiking tours

Agia Napa, Cyprus traditional mountain village, Nicosia, Larnaca, Caledonian Falls, Troodos Mountains, Limassol, Paphos

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski classic [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 0)
language levelsA1–C2
age7–17 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, pokój dwuosobowy, full board?
Distance from school 5 min. by foot
prywatna łazienka yes
ręczniki yes
internet yes
dostęp do kuchni yes
sprzątanie n/a
deposit 60
telewizja yes
accommodation from niedzieli to niedzieli
age from 7 to 17 years old
length 1–8 tyg.
comments Depozyt - 60 EUR.
1550
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school 5 min. by foot
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

2325
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school 5 min. by foot
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

3100
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 2-person
Board full board
Additional information:
Distance from school 5 min. by foot
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: Larnaka (40 EUR w jedną stronę, 80 EUR w obie strony), Pafos (130 EUR w jedną stronę, 260 EUR w obie strony).

book now!

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.