St. Julians - kurs języka angielskiego

50+ Programme – ESE-SSC
European School of English

Program 50+ został stworzony z myślą o dojrzałych studentach, którzy chcą uczyć się wyłącznie ze studentami w podobnym im wieku. Zajęcia oparte są na codziennym języku angielskim, ze szczególnym skupieniem na słownictwie i wyrażeniach, które mogą być funkcjonalne dla tej grupy wiekowej (np. sytuacje codzienne, podróżowanie, zakupy, zdrowie). Kurs ma swobodniejszą, spokojniejszą w tempie nauki formie, aby można nabyć płynności w zwyczajowej formie, w nieformalnym środowisku naukowym.

Poprzez udział w kursie poprawisz swój ogólny poziom znajomości języka angielskiego, nauczysz się kluczowych forma gramatycznych, funkcjonalnego i sytuacyjnego angielskiego, co pozwoli Ci na łatwą komunikację w języku angielskim gdziekolwiek na świecie. Lekcje są specjalnie przygotowane przez naszych nauczycieli, skonstruowane za pomocą różnorodnych metod aktywizujących komunikację, dających maksimum mozliwości do ćwiczenia konwersacji z innymi studentami.

Program *** zawiera w sobie:
1) 20 lekcji angielskiego/tydz. Zajęcia przeprowadzane są codziennie rano, od poniedziałku do piątku.
2) Program aktywności kulturowych i wycieczek popołudniowych. Program dodatkowy zaplanowany jest tak, abyś mógł ćwiczyć nowo nabyte umiejętności językowe w zrelaksowanym, naturalnym, pozaszkolnym środowisku. Wszystkie wyjścia są nadzorowane przez jednego z naszych pracowników szkoły. Zaplanowane (przykładowe) aktywności to:
- spacer orientacyjny po Valettcie (stolica Malty)
- wycieczka do Mdiny (Ciche Miasto)
- wycieczka na Gozo
- rejs statkiem po nabrzeżu
- degustacja wina
- kolacja w restauracji
- i inne

*** Minimalna ilość osób w grupie - 4. W przypadku, jeżeli liczba ta nie zostanie osiągnięta, student dołącza do istniejącej grupy ogólnej na danym poziomie językowym (niekoniecznie z innymi osobami w tym samym wieku). Suplement za pakiet dodatkowy z programu zostanie zwrócony. Student będzie mógł brać udział w naszym standardowym programie dodatkowym na osób dorosłych.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, bowling *, diving *, horse riding *, surfing *, water sports, windsurfing *, go-karting *

barbecue, boat cruises *, boat party *, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, country walk/trekking *, cultural activities, dinner in a typical restaurant, disco, international evenings, international food day, jeep safari *, orientation tour, pub and restaurant evenings, sightseeng, theme workshops, walking tour

Valetta, St Johns Cathedral, Mdina *, Gozo and Comino *, Splash and Fun Park *, Aquarium *, Golden Bay

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

ALTOEQUALSFELTOMIALCQuality  English

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.