język angielski w Wielkiej Brytanii

Moulton Animal Care – IHL-Y3
IH London

Moulton znajduje się zaledwie godzinę drogi od Londynu i Cambridge. To tradycyjna wioska, położona w otoczeniu licznych terenów zielonych i typowych, angielskich domów rejonu Northamptonshire. Miasto liczy zaledwie około 4000 mieszkańców, jest bardzo bezpieczne i spokojne, stanowiąc idealne miejsce do nauki dla młodych studentów.

Moulton College, w którym organizowany jest nasz obóz, zlokalizowany jest blisko centrum miasta, pośród pięknych terenów i wśród udogodnień sportowych, używanych na co dzień przez międzynarodowe zespoły sportowe. Dzięki temu do dyspozycji uczestników obozu dostępne są m.in. boiska do tenisa ziemnego i innych sportów (piłka nożna, hokej na trawie), studio taneczne, dwie duże hale sportowe czy własny padok jeździecki ze stajniami oraz basen. Jest tu również centrum opieki nad zwierzętami, które nasi studenci odwiedzają podczas obozu „Animal Care”.

Zakwaterowanie jest całkiem nowe, z pokojami jednoosobowymi en-suite (własna łazienka), połączonymi w mniejsze kompleksy (6-8 sypialni) z dostępem do własnej małej kuchni/salonu. W każdym z „domów” znajduje się wyznaczony opiekun, dbający o zakwaterowanych w nim uczniów. Na kampusie znajduje się wiele przestrzeni wspólnych, takich jak duża hala czy pokój studencki, w których organizowana jest większość wieczornych aktywności. Posiadamy również własną stołówkę. Znajduje się ona w głównym budynku szkoły, na jednym z górnych pięter. To duża, otwarta, dobrze oświetlona przestrzeń. Gwarantujemy różnorodność posiłków oraz dobrze zaopatrzony bar sałatkowy. Sale lekcyjne są przestronne i nowoczesne, wyposażone w tablice multimedialne.

W trakcie obozów organizowanych w Moulton, oprócz pakietu zajęć lekcyjnych, oferujemy również bogaty plan zajęć dodatkowych, w tym jedną wycieczkę całodniową oraz jedną wycieczkę półdniową na tydzień. Moulton stanowi doskonałe miejsce do wypraw – podczas wycieczki całodniowej zazwyczaj jeździmy do Londynu lub Oxfordu, a podczas wycieczek półdniowych do takich miejsc jak Harry Potter Warner Bros Studio.

Opcja ANIMAL CARE. Kurs dla studentów, którzy chcą uczyć się angielskiego i jednocześnie nauczyć się czegoś więcej o opiece nad zwierzętami. W Moulton mamy własne stajnie i centrum opieki nad zwierzętami, stąd też posiadamy doskonałe zaplecze do przeprowadzania tego typu kursu. Kurs składa się z:
- zajęć lekcyjnych (15h/tydz.)
- zajęć z opieką nad zwierzętami (6h/tydz.)
- wycieczek (jedna półdniowa i jedna całodniowa na tydzień)
- innych aktywności (20h/tydz.) w tym m.in. aktywności wieczorne (quizy, pokazy mody, talent show, noc filmowa itp.)

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, basketball, dodgeball, fitness, football, golf, gymnastics, horse riding, sports tournament, swimming, tennis, volleyball

barbecue, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, joga, karaoke, quizzes, school party, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Oxford, London, Harry Potter Warner Bros Studio

* zajęcia dodatkowo płatne

angielski theme [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 0)
language levelsA1–C2
age12–17 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, pokój jednoosobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka yes
ręczniki yes
internet yes
sprzątanie raz w tygodniu
deposit no
telewizja yes
accommodation from środy to środy
limitations n/a
2345
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

3517
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

4689
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: London Heathrow (120 EUR w obie strony).

book now!

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.