St. Julians - kurs języka angielskiego

Day Programme – ESE-DC
European School of English

St. Julians to elegancki kurort, któremu udało się zachować część uroku małej wioski rybackiej, jaką był pierwotnie. Nowoczesne budynki i hotele mieszają się z tradycyjnymi zabudowaniami, otaczającymi małą zatokę, na której zakotwiczone są kolorowe łodzie rybackie "luzus". Ponad miastem wznosi się wspaniały, siedemnastowieczny pałac Spinola, przypominający o bogatej historii wyspy. St. Julians zapewnia wszystkie możliwe rozrywki nadmorskiego kurortu, jak również doskonałe warunki do plażowania oraz uprawiania sportów wodnych, w tym nurkowania. Nie brakuje tu także atrakcji takich jak: centra handlowe, kasyno, kręgielnie, a nawet lodowisko. Na smakoszy czekają wykwintne, uważane za najlepsze na wyspie, restauracje, serwujące dania z każdego rejonu Morza Śródziemnego. Wieczorami na nadbrzeżnych promenadach i w kawiarniach można usłyszeć języki z całego świata, zaś z dyskotek przez całą noc słychać gorące rytmy muzyki.

W trakcie kursu dzieci dzielone są na różne grupy wiekowe: 9-13 (Junior) i 14-17 lat (Teen). Nasi młodzi uczniowie mają lekcje w wysokiej klasy (czterogwiazdkowym) hotelu Salini Resort, znajdującym się na przedmieściach St. Paul's Bay lub w jednym z naszych szkolnych aneksów (Pembroke lub Naxxar). W przypadku wyboru kursu Day Programme (bez zakwaterowania - uczniowie mieszkają ze swoimi rodzicami/opiekunami), gwarantowany jest codzienny dowóz dziecka spod naszej szkoły głównej w St. Julian's na teren szkoły i na/z wszystkich aktywności, w których uczestniczy dziecko w trakcie programu. Zajęcia wraz z dojazdami trwają zazwyczaj od 8:00 do 16:00. Na terenie hotelu młodzież ma do dyspozycji m.in. basen, kort tenisowy, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz salony do wspólnego wypoczynku. W cenie programu jest codzienny lunch, podawany na terenie hotelu.

Zajęcia językowe są angażujące, rozwijające płynność wypowiadania się w języku angielskim, skupiające się na rozwoju wszystkich podstawowych umiejętności: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Uczniowie poprawiają świadomość językową i rozwijają swoje słownictwo. Wszystkie aktywności są powiązane z tematami lekcji i obejmują takie metody jak: odgrywanie ról, rozwiązywanie problemów, kwestionariusze, dzielenie się doświadczeniami, dyskusje itp. Program dodatkowy dostosowany do wieku, organizowany jest od poniedziałku do piątku.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, beach games, beach volleyball, bowling, diving *, dodgeball, handball, pool sports, sports tournament, tennis, volleyball, water sports, żegluga *, go-karting

barbecue, boat cruises, boat party, city tour/walk, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, museum visits, orientation tour, school party, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit, welcome party

Comino, Gozo, Splash and Fun Water Park, Valetta, Sandy Beach, Mdina, Aquarium

* zajęcia dodatkowo płatne

Akredytacje

FELTOM

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.